Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CLX-3175 - blade pasy na wydruku

04 Lip 2011 12:12 4330 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z urządzeniem Samsung CLX-3175, a problem polega na tym, że na wydruku są 2 blade pionowe pasy przez całą kartkę. Jeżeli wydruk jest w orientacji poziomej to pasy występują tak samo, czyli w tym wypadku poziomo przez całą kartkę. Wydruk jest w miarę czytelny, ale ledwo widoczny. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od drukarek
    Wstaw skan wydruku. Czy dzieje się to przy wszystkich kolorach? Tonery oryginalne?
  • Poziom 9  
    Tonery org. Sytuacja wygląda tak na wszystkich kolorach.
    W tej chwili nie mam dostępu do urządzenia, ale mam wydruk i załączę foto.
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Wyczyść laser. Powyciągaj tonery, zbiornik na zużyty toner, bęben. Połóż ją na plecach i wykręć laser.
  • Poziom 9  
    Jeszcze nie wyjmowałem ani nie czyściłem lasera, czym to zrobić (szmatką czy jakimś preparatem)? Laser przykręcony jest od spodu? Jakaś skrócona instrukcja demontażu?
  • Spec od drukarek
    Nie ma wielkiego problemu z wyjęciem. Trzeba odkręcić kilka wkrętów i już. Co do czyszczenia to sprężone powietrze i patyczki kosmetyczne.
  • Poziom 9  
    Rzeczywiście nie było problemu z lokalizacją i demontażem. Oczyściłem, przy okazji całe wnętrze i jest już OK. Dzięki za pomoc!