Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[EAGLE]Polskie znaki diakrytyczne - dokumentacja

Ashures 04 Jul 2011 19:44 2059 4
    Ashures
    Level 9  
    Witam,

przeszukałem już chyba wszystkie dostępne fora i pierwsze 10 stron googla ale nigdzie nie znalazłem nawet najmniejszej wzmianki o polskich znakach diakrytyczne w Eagle (5.11) - w trybie tworzenia schematu - dużo lepiej wyglądały by ramki, które są wypełnione po Polsku, a nie po Polskiemu :-)

Próbował ktoś z was może zmienić to? Podejrzewam że gdzieś w plikach exe/dll jest ukryty plik z czcionkami ale nic takiego nie mogłem znaleźć.

Z góry dziękuje za pomoc bądź uświadomienie, że tego nie da się zrobić.

Pozdrawiam.
    H0miczek
    Level 20  
    Ashures wrote:
    Witam,

przeszukałem już chyba wszystkie dostępne fora i pierwsze 10 stron googla ale nigdzie nie znalazłem nawet najmniejszej wzmianki o polskich znakach dialektycznych (...)

Prawdopodobnie dlatego, że nie ma takich znaków :) Spróbuj jeszcze raz, tylko dla odmiany wpisz "znaki diakrytyczne"
    kreslarz
    Level 35  
    Kolego dialekt to narzecze, gwara a polskie znaki charakterystyczne dla naszego języka, to znaki diakrytyczne. Może w ten sposób znajdziesz rozwiązanie.
    Ashures
    Level 9  
    Szukałem poprzez diakrytyczne nie wiem czemu mam w temacie wpisane dialektyczne :-?

// edit
    Jak wpisywałem musiałem zmienić - Chrome podkreśla na czerwono "diakrytyczne", a ortografia nie jest moją mocną stroną to mu uwierzyłem :D
    User removed account
    User removed account