Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet playa w K550i.

Anka123456 05 Lip 2011 10:07 651 0
    Anka123456
    Poziom 10  
    Witam:)
    Przez wiele lat miałam telefon w sieci plus. Ze względu na mało atrakcyjne oferty jakie serwował plus postanowiłam przenieść nr do playa, co też uczyniłam, no i zaczęły się problemy z połączeniami internetowymi. Mam starszą komórkę (K550i), ale gdy byłam w sieci plus wszystko działało bez zarzutu. W playu mam nawet kłopoty z pobraniem zwykłego mmsa, a o wejściu na gg czy internet mogę już zapomnieć. Nadmieniam, że ustawienia pobrałam ze stronki playa. Kontaktowałam się również z bok i oni twierdzą, że wszystko jest w porządku, a ja w dalszym ciągu nie mogę się łączyć z internetem. Wiem, że komórkę mam sprawną, bo wkładałam tam karty orange oraz plusa i internet działa jak ta lala. Kartę playa także próbowałam umieścić w innym telefonie i internet też nie działał. Zauważyłam jeszcze jeden szczegół moim zdaniem istotny. Mieszkam w centrum miasta, a na jego pograniczach udaje mi się korzystać z internetu. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak temu zaradzić? Za odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam.
    Anka