Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-AK20 + Komórka, MP3

05 Lip 2011 14:22 1156 4
  • Poziom 8  
    Witam!
    Wieża niestety nie jest sprawna, najpierw padły kasety potem cd. Cztery lata temu pracowała ona z komputerem stacjonarnym za pomocą taniego kabla chinch-jack. Od tego czasu słucham na niej tylko radia a kabla nie używałem. Sprzątając znalazłem go w szafie i postawiłem podłączyć za jego pomocą mp3. Podpięty pod więżę sam jest ok ale już z mp3 lub telefonem(jeszcze z przejściówką na fast-port) wieża delikatnie szumi. Sama muzyka gra trochę ciszej i jest mocno zniekształcona. Czy kiedy kupię firmowy kabel np. prolinka muzyka będzie bez zniekształceń?
  • Poziom 38  
    Na początek ustaw głośność w mp3 na 50% aby wyeliminować przesterowany sygnał z mp3.
  • Poziom 8  
    Uzytkowinik19 napisał:
    Na początek ustaw głośność w mp3 na 50% aby wyeliminować przesterowany sygnał z mp3.

To nic nie daje tylko wieża gra jeszcze ciszej. Zakłócenia są bez zmian.
  • Poziom 31  
    Proponuję na początku sprawdzić ten przewód, może masa jest urwana. Najlepiej pożyczyć od kogoś inny lub zmierzyć miernikiem ten który posiadasz. Nie wykluczona jest też usterka wejścia skoro kilka innych elementów już nie działa ale to można ocenić podłączając sprawdzony sprzęt pewnym kablem.
  • Poziom 13  
    Kup nowy kabel i sprawdź, jak usterka nie zniknie to myślę żeby mp3 podłączyć przez Di-boxa, ja miałem taki sam problem ale z kinem, miałem szumy itd. a kabel był dobry, wziąłem z pracy Di-boxa dwu kanałowego odpowiednie kable i usterka znikła.