Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

autoryzacja serwisu - jak uzyskać

18 Lis 2004 00:23 5673 6
  • Poziom 28  
    zastanawia mnie co trzeba zrobic zeby dostac autoryzacje na naprawe tel. jaki sprzet trzeba kupic itp.
  • Poziom 43  
    Przede wszystkim mieć kasę na ubezpieczenie bo firmy na to również patrzą. Generalnie - być wypłacalnym i mieć wystarczające zabezpieczenie finansowe.
    A po drugie jeżeli już się tym zajmujesz na szerszą skalę to chyba wiesz co Ci potrzeba ze sprzętu :)
  • Poziom 28  
    chodzi mi o sprzet taki jak czasem spotyka sie w serisówkach,czy wystarczy np. tornado do flashowania ?
  • Poziom 25  
    Musisz prowadzic działalnosc jakis czas - minimum 3 lata - musisz zatrudniac minimum 3 pracownikow - miec ladny lokal - zaliczyc szkolenia, sprzet w wiekszosci dostarcza ci firma udzielajaca autoryzacji - programy, softu, sprzet do wgrywania etc... inwestycja tez jakas z twojej strony musi byc - np zakup czesci zamiennych
  • Poziom 43  
    W większości za dostarczony sprzęt biorą kaucję :(
    P.S.
    Po odbyciu szkoleń uzyskujesz dopiero certyfikat serwisowy od firmy.
    Szkolenia (również za granicą) - na Twój koszt :(
  • Poziom 25  
    Szkolenia za granica maja tylko centra serwisowe a nie szare APS :)
    Co do sprzetu - zalezy jaki producent - jeden daje sprzet w powierzenie inny bierze kaucje a jeszcze inny wystawia fakture na wszystko :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Po tych wszystkich drogach przez mękę dostaniesz taki ładny obrazek na ścianę z certyfikatem itp.
    Generalnie nie opłaca się autoryzacja bo wymagania ogromne a płacą bardzo marnie i nie licz że cię wyposażą a wymagać będą np. do Nokii Phoenixa itd.
    Napewno dają części z tym że nie wiem jak to jest z telefonami bo swoje doświadczenia opieram na współpracy z nieistniejącą firmą Curtis a właściwie na relacji kogoś kto miał ich autoryzację i tłukł się po terenie i naprawiał ich buble.
    Rzetelna naprawa aparatu np. po zalaniu itp. polega w sumie na wymianie chassis więc z tym byłyby schody napewno.
    Najprościej napisz albo zadzwoń do którejś z większych firm i zobaczysz jakie kłody ci walną na dzień dobry pod nogi.