Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor ma jedno SCART, a chcę podłączyć dwa urządzenia z SCART JEDNOCZEŚNIE

wojadawro 05 Lip 2011 18:40 3839 4
  • #1 05 Lip 2011 18:40
    wojadawro
    Poziom 2  

W starym telewizorze miałem dwa gniazda scart i pod nie były podpięte: telewizja cyfrowa i kino domowe. Nowy telewizor ma tylko jedno złącze scart.

Czy można użyć w celu podłączenia tych urządzeń takiego rozgałęźnika?

http://allegro.pl/rozgaleznik-rozdzielacz-euro-scart-3-1-vivanco-i1688550556.html

Czy oba urządzenia będą działały JEDNOCZEŚNIE? Jeśli nie, to może jakaś alternatywa?

0 4
  • #2 05 Lip 2011 18:47
    MARR
    Poziom 16  

A ten TV nie posiada może wyjścia Audio OUT, byłoby to lepsze rozwiązanie do podłączenia Kina domowego. Chyba że kolega pod pojęciem kina domowego rozumie DVD z tymi małymi głośnikami. To wtedy rozgałęźnik SCART jak najbardziej się nada.

0
  • #3 05 Lip 2011 19:02
    wojadawro
    Poziom 2  

Kino domowe samsung ht-tp33, czyli dvd i głośniki.

Rozumiem, że mogę kupić ten rozgałęźnik, bo samsung i dekoder cyfrowej telewizji mogą jednocześnie funkcjonować?

0
  • Pomocny post
    #4 05 Lip 2011 19:17
    MARR
    Poziom 16  

Wszystko będzie działało ok, tylko zastanawia mnie jedno dlaczego kolega nie wykorzysta do podłączenia kina domowego z TV wejścia COMPONENT - najlepsza jakość obrazu w wypadku Twoje sprzętu

0
  • #5 05 Lip 2011 19:35
    wojadawro
    Poziom 2  

Wsadziłem scart z kina domowego do dekodera cyfrowej telewizji, a z dekodera do telewizora i działa - dźwięk z kina, a obraz z dekodera. Kolegi uwagi o podłączeniu componentowym sprawdzę i dziękuję za pomoc.

0