Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi outlander przednie wycieraczki zawiodły

robert7887 05 Jul 2011 21:51 4334 2
    robert7887
    Level 10  
    Witam, mam problem z wycieraczkami i przednim spryskiwaczem mitsubishi outlander, a więc, jadę sobie do sklepu(deszcz pada) wycieraczki chodzą, zatrzymałem się poszedłem na zakupy, wracam włączam a tu nie działają martwe, wróciłem do domu i zacząłem poszukiwania, najpierw zacząłem od bezpieczników, wszystkie ok, więc kolejny trop silniczek, na krótko podłączyłem działa, kolejno dobrałem się do manetki, ale tu zonk, dziwne jest to skonstruowane, bo od przełącznika zespolonego idzie 7-8 przewodów( zapewne Linia cyfrowa Can), manetkę sprawdziłem i jest sprawna) Panowie czy wiecie gdzie szukać jakiegoś modułu czy coś, w necie mało info jest na temat tego auta
    Maksi Kaz
    Level 2  
    Witam wszystkich użytkowników. W dniu dzisiejszym dotknął mnie identyczny problem. Czy ktoś już już sobie z tym poradził czy konieczna wizyta w warsztacie w najgorszym przypadku serwisie. Proszę o szybą odpowiedź.
    Maksi Kaz
    Level 2  
    Znalazłem odpowiedź:) Przy podszybiu jest cały mechanizm wycieraczek i tam jest metalowe tzw jabłuszko na które wchodzi nakładka plastykowa i ta nakładka pękła. W serwisie nie można kupić samego plastyku tylko niestety cały mechanizm który kosztuje ok 850 złotych:( ale ja znalazłem inne rozwiązanie:) mam dobrego tokarze który wytoczył dla mnie ten plastyk z polizamidu czy coś takiego. Materiał taki sam jak ten oryginalny tylko dla mnie wytoczył grubsze i na pewno trwalsze:) a usługa kosztowała 40 złotych i trwała 30 minut z moją pomocą:)