Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RL34HGPS nie chłodzi

gizela007 06 Lip 2011 08:21 2161 2
  • #1 06 Lip 2011 08:21
    gizela007
    Poziom 2  

Wczoraj kupiłam lodóweczkę wymarzoną moją.odczekałam tyle ile trzeba,żeby się zakomodowała do temp w pomieszczeniu.umyłam wyschła.włączyliśmy,nastawiliśmy temperatury chłodzenia i mrożenia wszystko wg instrukcji.jest prawidłowo ustawiona wypoziomowana(jak każdy sprzęt w domu-takie małe zboczenie przydatne dość:)),no i poszliśmy spać.miałam nadzieję,że produkty które do niej włożyłam tak po ok 3h się schłodzą do pożądanej temperatury ALE NIE!!!Rano wstaję a tam temp w lodówce 22st a w zamrażalce 17st na plusie!!!! I nie wiem teraz co mam zrobić...Gdy otwieram górną część to niby słychać,że chodzi ale nic nie wieje z otworów...a temperatura od 2godzin już wzrosła o 2 stopnie.i ani myśli spadać!!Jestem przerażona!POMOCY!Nie wyrzucajcie mi tematu do kosza bo nie znalazłam takiego z tym modelem lodówki.

0 2
  • #2 06 Lip 2011 08:30
    stanislaw1954
    Poziom 41  

Witam.
    Jeśli nowa ,to telefon do serwisu,lub sklepu.

0
  • #3 06 Lip 2011 09:09
    gizela007
    Poziom 2  

Witam.Właśnie dzwonimy od rana najpierw na infolinię,żeby podali nr do najbliższego serwisu,ale serwis jak na razie nie odpowiada,myślałam,że nie będzie potrzebna interwencja fachowców,że może coś źle zrobiliśmy przy włączaniu...

Dodano po 1 [minuty]:

wspomnę jeszcze że powinna zatwierdzić wybranie temperatury pięć razy błysnąc na wyświetlaczu tak piszą w instrukcji ale ona wcale nie chce błyskać jak już wybiorę temperaturę...jeju.

1