Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda 323F BA ustawienie świateł

slaby22 06 Jul 2011 12:36 4453 0
    slaby22
    Level 10  
    Cześć mam problem z moją niedawno kupioną madzią. Otóż bardzo kiepsko świecą mi światła mijania, pojechałem na stację diagnostyczną i tam uprzejmy pan powiedział mi że w prawej lampie mam źle włożoną żarówkę, a lewa jest z anglika. Sprawdziłem prawą lampę, i żarówki nie da się inaczej włożyć, i obie mają ten sam numer seryjny: 04HCR E13 12,5, 110-61708LH, na obu strzałki w prawo, czyli chyba lewa nie jest z anglika. Teraz nie wiem czy jechać gdzie indziej i szukać kogoś kto stwierdzi inaczej, czy szukać nowych lamp. Może mi ktoś powiedzieć obeznany w temacie o co tu chodzi?

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje

Byłem na drugiej stacji diagnostycznej i tam diagnosta stwierdził, że lampy są dobre, europejskie, ale mam zjechane regulacje, które w ogóle nie działają (kręcenie nic nie dało). Dodam, że elektrycznej regulacji świateł nie ma. Może mi ktoś teraz powiedzieć co robić? Ewentualnie gdzie w okolicy Bytomia/Katowic można naprawić lampy, aby regulacja działała. Szkoda mi kasy na nowe lampy, a używane to też jest koszt 150 zł za sztukę...
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo