Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung s3350 resetowanie podczas kliknięcia menu

06 Lip 2011 15:35 7972 5
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Witam.
    Trochę późno wpadłem na ten temat, ale może się to komuś przydać:
    W moim samsungu zmuszony byłem wykonać reset telefonu i zrobiłem to za pomocą kodu znalezionego w necie. Niby wszystko ok ale użycie przycisku "menu" powodowało że telefon wyłączał się włączał na nowo. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych: Menu (włączone poprzez wciśnięcie "dżojstika")>Ustawienia>Ust.fabryczne>Zerowanie całkowite.
  • Poziom 13  
    Witam
    Czy ktoś poradził sobie z tym problemem bo ja już z 5 flash próbowałem i nic to nie daje, nadal resetuje się przy naciśnięciu "menu", kody *2767*2878# -> Reset wybranych obszarów pamięci EEPROM.
    *2767*3855# -> Pełny reset pamięci EEPROM nic nic nie pomogły, a pod przyciskiem kierunkowym niestety ale nie mam menu tylko pod lewym.
  • Poziom 13  
    Ja oddałem telefon do komisu tam gdzie ściągali mi sim locka i za darmo wgrali mi nowego softa . Po tym wszystko działało jak należy
  • Poziom 29  
    Panowie, aby telefonik śmigał jak należy trzeba go przeflashować jeszcze 1 plikiem.
    Jeżeli macie z3x i dajecie flashe , wskazujecie najpierw 3 pliki: bin.fls cds.fls oraz csc.fls
    Przykładowo dla wersji S3350XXJL5_PLSJL3 będą to:
    Code:
    S3350XXJL5_bin.fls

S3350XXJL5_cds.fls
    S3350PLSJL3.dffs

PO UKOŃCZONYM FLASHU dajemy w miejsce FLS.BIN plik:
    S3350XXJL5_UI_IMAGE.fls klikamy FIRMWARE czekamy około 30sek i cieszymy się w 100% działającym telefonem; )

Żadne resety, żadne kody nie są potrzebne- a i same flashe na supporcie z3x są ok.; )
  • Poziom 14  
    Dzięki! Potwierdzam, trzeba wgrać UI_IMAGE