Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aristo Smart 400 brak połączeń sieciowych

06 Lip 2011 19:18 1581 1
  • Poziom 9  
    Witam

Mam problem z Aristo Smart 400. Chodzi mianowicie o brak połączeń sieciowych zarówno przez LAN (komunikat - kabel sieciowy jest odłączony) jak i wifi (brak dostępnych sieci). Dodam, ze zainstalowane sa najnowsze sterowniki ze strony producenta, kilka sieci wifi napewno w zasiegu, LAN napewno ok bo cala firma na tym działa. Menadżer urządzen poprawnie wyświetla obie karty i wypisuje komunikat, że działają poprawnie. W podglądzie zdarzeń systemowych brak błędów z wyjatkiem już wyeliminowanego Event ID 10024 — COM Security Policy Configuration. Jedyne co mi przychodzi do głowy to usterka sprzętowa jednak brak mi tutaj ogniwa łączącego karte WiFi ze zwykłą sieciówka, krótko mowiac dwie osobne karty musiałyby sie zepsuć w identycznym czasie...
  • Poziom 17  
    Sprawdz czy podobne problemy wystepuja na linuxie, wtedy wyeliminujesz ewentualny problem programowy. Osobiscie do testow uzywam linuxa "Malinowa Mandarynka". Podczas uruchamiania wystarczy dac opcje "wyprobuj" (nie wprowadza wtedy zadnych zmian do systemu plikow na dysku). Linux ma wiekszosc sterownikow zintegrowanych.
    Jesli na linuxie to samo, to wspolnym ogniwem laczacym obie karty jest most poludniowy. Mozliwe ze sie odkleil.