Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję firmware do PAP2T zgranego z kości programatorem.

willyvmm 07 Lip 2011 09:51 1819 6
  • #1 07 Lip 2011 09:51
    willyvmm
    Poziom 26  

Witam.
    Dostałem bramkę PAP2T za friko jednak jest zablokowana nawet nie wiem naco, chciałem ją sobie ożywić, jednak nie mogę nigdzie znaleźć pełnego firmware do wgrania do kości.

Czy mógłby ktoś poratować zgraną zawartością flasha z niezablokowanej bramki ?

Pozdrawiam.

0 6
  • #2 07 Lip 2011 16:57
    jlmrafael
    Poziom 18  

Witam
    Ja już kiedyś zamieszczałem na forum soft (w wersji binarnej) wraz z programem do wgrywanie oprogramowania do bramki pap2 - wszystko od Linksysa więc problemów nie ma, paczka jest do pobrania w tym wątku Link Mam nadzieje że się przyda.

AKTUALIZACJA

Najnowszy firmware do Twojej bramki PAP2T - Link lub
    Link jest tez w wersji exe więc prawdopodobnie już z wbudowanym "loaderem".

0
  • #3 07 Lip 2011 17:32
    willyvmm
    Poziom 26  

Niestety nie potrzebuję firmware jako takiego, tylko zawartość flasha z niezablokowanej bramki.
    Potrzebuję to aby odblokować bramkę. (nie znam nawet IP i nie da się go odsłuchać)

0
  • #4 07 Lip 2011 22:20
    jlmrafael
    Poziom 18  

Z tym że nie możesz "podsłuchać" adresu na jakim działa bramka to coś mi się nie chce wierzyć. Przecież musi mieć możliwość podpięcia do routera czyli pobrania adresu IP z DHCP - a więc w najprostszej wersji zobaczysz tą bramkę w routerze jako klienta DHCP. To że nie masz dostępu do konfiguracji to się nie dziwie, pewnie zmieniony jest port, a może nawet całkowicie zablokowany dostęp przez www. Ale gdy już poznasz adres IP bramki bierzesz ten program ze strony linksysa co podałem do flaszowania, ściągasz firmware i wgrywasz po IP nowy firmware i wszystko powinno być OK.

0
  • #5 12 Lip 2011 17:35
    willyvmm
    Poziom 26  

Witam.
    Postanowiłem jednak sprawdzić kolegi sposób ... i no cóż, adres bramki owszem udało mi się odczytać, ale wszystko jest poblokowane. Skanowanie portów nie wykrywa żadnego otwartego portu, najprawdopodobniej wszystko jest wyfiltrowane.
    A sam soft to jest tylko upgrade, a ja potrzebuję całość.

0
  • #6 20 Lip 2011 16:55
    keraza
    Poziom 10  

Żeby odczytać IP z bramki, to najprościej podłączyć się telefonem, wpisać cztery gwiazdki ****, zgłosi się menu, wpisać 110# i bramka sama poda swoje IP (po angielsku).

0
  • #7 20 Lip 2011 17:53
    willyvmm
    Poziom 26  

Czy kolega UMIE CZYTAĆ z odrobiną ZROZUMIENIA. Cytuje siebie:

willyvmm napisał:
    Witam.
    [...]adres bramki owszem udało mi się odczytać[...]

Poztym w temacie jest prośba o zgraną zawartość flash'a a jak dotąd żadna odpowiedź na ten temat się nie pojawiła.

0