Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe BMW CM-5907 - Co to za układ scalony?

alextaxi 07 Lip 2011 16:10 871 3
  • #1 07 Lip 2011 16:10
    alextaxi
    Poziom 2  

Witam. Radio BMW CM-5907 brakuje układu 8 nóżkowego jakby pamięci. Radio jest kodowane. Może ktoś mi podpowie co za układ tam siedzi i czy potrzeba go programować. Radio się załącza ale na nic nie reaguje. Bardzo dziekuje za pomoc.

0 3
  • #2 08 Lip 2011 12:56
    djlj24
    Spec od car audio

Moim zdaniem w tej pamięci przechowywany jest tylko licznik błędów, kod się wpisuje w ciemno i dopiero po jego poprawnym wpisaniu radio ożywa (chyba tylko przy wpisywaniu kodu pika w głośnikach). Bez tej pamięci z poprawnym kodem powinno nawet ruszyć. Problem w tym, że ma syntezę USA przez co jest mało użyteczne w Europie.

0
  • #3 08 Lip 2011 14:12
    alextaxi
    Poziom 2  

Tylko jak wprowadzić kod jak radio nie reaguje.Czy podczas wpisywania kodu powinno się coś wyświetlać na wyświetlaczu. Jest to moje stare radio które kiedyś używałem. Po latach je odnalazłem i chciałem z ciekawości uruchomić, ale nie dało rady. Otworzyłem je i zobaczyłem brak układu . Być może wylutowałem go kiedyś . Nie wiem co to za układ. Posiadam kod ale nie moge albo nie pamiętam jak się go wpisuje . Po włączeniu na wyświetlaczu pojawiają się jakieś dziwne znaki , po ponownym wł/wył głównego pokrętła pojawiają się zera. Może bez tego układu nie da się wprowadzi kodu.

0
  • #4 10 Lip 2011 16:29
    djlj24
    Spec od car audio

Kod wpisywało się zdaje numerycznie tj. jak kod jest 12553 to po kolei wciska się klawisze 1, 2, 5, 5, 3. Zdaje się powinno wtedy wyświetlać napis CODE. Pamięć to będzie coś w rodzaju 24S45, trochę nietypowa więc pozostaje odzysk.

0
  Szukaj w 5mln produktów