Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer aspire 5630 brak podświetlenia

08 Lip 2011 01:51 1701 2
  • Poziom 2  
    Witam. Wczoraj zauważyłem migotanie ekranu na moim laptopie który wydawał przy tym charakterystyczne syczenie, jak ekran przestawał migać to syczenie również ustawało. Takie migotanie powtarzało dość często i dziś ekran wygasł całkowicie na moich oczach :( czytałem różne wątki i nie wiem od czego powinienem zacząć? jak sie dobrze wpatrze to widać ikonki jak podswietle latarka ekran to widać pulpit i wszystko działa tylko nie ma tego podświetlenia. Co powinienem zrobić? Porównując rożne sytuacje i watki na forum ja postawiłbym na to że to wina inwertera proszę o radę co może być przyczyną i czy da się to naprawić we własnym zakresie?
  • Poziom 15  
    Jeśli syczenie to prawdopodobnie inwerter. Mogła też uszkodzić się świetlówka.

Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    tak syczało na pewno podczas tego migotania, a czytałem ze gdyby poszla ta swietlowka to nie widzialbym ikon na ekranie i nic by nie bylo czy to prawda?.... zrobiłem wstepne szukanie i znalazlem INWERTER ACER ASPIRE pasujący do modeli 5630 3690 5610 5630 5680 5610. Czy ktoś wie jak to sprawdzić na 100 procent czy to inwerter ?? i czy musi być taki sam jak moj czy wystarczy zeby pasował do mojego modelu ?? prosze o rade bo nie ma sensu kupować jesli to nie wina inwertera.
    Dziekuje i pozdrawiam