Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWT 5088/4 wyciek

18 Lis 2004 15:56 2229 9
  • Użytkownik usunął konto  
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Specjalista AGD
    Witam.
    Najlepszy sprawdzony sposób to podłóż pod pralkę arkusz tektury i zlokalizujesz dokładnie miejsce w którym kapie woda, a później po nitce do kłębka. Musisz zdjąć boczne ściany i zobaczyć czy przypadkiem nie zlatuje to z góry po boku zbiornika.
  • Poziom 19  
    Mam taką pralke i gdzieś po roku pojawił się mały wyciek po jej prawej stronie.Ponieważ pralka była na gwarancji,zajął się nią serwis. Była uszkodzona uszczelka na pompce. Po jej wymianie woda przestała wyciekać.Wygląda na to że w Twojej pralce jest podobne uszkodzenie.
  • Poziom 17  
    witam

całkowita pewność że to z pompki- to przecież jednorazówki
    dla pewności pod pralkę podsuń białą gazetę - zwykłą lepiej woda wsiąka

powodzenia

• Specjalista AGD
    K_andy napisał:
    witam

całkowita pewność że to z pompki- to przecież jednorazówki
    dla pewności pod pralkę podsuń białą gazetę - zwykłą lepiej woda wsiąka

powodzenia

Witam.
    Spotkałeś taką "jednorazówkę" cieknącą :?: bo nie bardzo mogę wykombinować którędy ona może ciec :?:
  • Poziom 17  
    w swojej warsztatowej praktyce szczególnie w ostatnim okresie dość często, nowe potrafią nie wytrzymać nawet roku przy intensywnej eksploatacji

• Specjalista AGD
    Witam.
    Zgoda z wytrzymałością ale co to ma wspólnego z wyciekiem z pompki "magnetycznej" :?: w którym miejscu następuje ten wyciek :?: .Pozdrawiam.

PS
    Opatów to ten koło Kępna :?:
  • Poziom 10  
    WITAM SERDECZNIE!!!
    JA POSIADAM TAKĄ PRALKĘ NA GWARANCJI BYŁ U MNIE SERWIS I NAPRAWILI MI,A USTERKA BYŁA BANALNA,TRZEBA YŁO OCZYŚCIĆ FARTUCH ŁACZĄCY BĘBEN WOKOŁO USZCZELNILI SILIKONEM I ZAŁOŻYLI TĄ OPASKĘ I ŚCISNĘLI I WSZYSTKO JEST W POŻADKU OD TAMTEJ PORY :) :spoko: POZDRAWIAM
  • Poziom 1  
  • Poziom 17  
    witam

- świętokrzyski

a serwis który uszczelnia fartuch na silikon????
    zwolnić z pracy, poszukać innych
    a jeżeli jeszcze do tego pralka na gwarancji = nic dodać nic ująć