Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Concept MT 4417 gdzie znajdę taką część?

08 Lip 2011 09:34 1708 2
  • Poziom 18  
    Witam, moja mikrofalówka nie grzeje w ogóle. Pękła płytka, więc wymieniłem ale nic. Po rozebraniu okazało się, że jest przepalony metal w magnetronie. Wygląda to tak:
    Kuchenka Concept MT 4417 gdzie znajdę taką część?

Hmm już znalazłem na allegro coś. Podam Wam symbole z mojego magnetronu:

Galanz OM75S(31) GAL01

G3015-017

I mógłby mi ktoś podesłać link, do modelu, który mógłby być jako zamiennik? Na alledrogo jest parę lecz nie wiem które podejdzie. No i czy da radę wymienić sam ten kawałek metalu..

Dodano po 3 [minuty]:

Dane z naklejki bocznej:
    15/16A, 125/250V

Oznacza to, że każdy o takich parametrach podejdzie? Sory za zamieszanie, ale zawsze szukam ;D
  • Specjalista AGD
    Po wypaleniu osłony antenki magnetronu można wnioskować, że kuchenka trafiła na niezłego ( tu tekst dowolny ) . Wymiana tej osłony udaje się lub nie , ale najczęściej podczas wymiany pęka cała ceramika, na której osadzona jest osłonka. Magnetron, sadząc po podanym przez Ciebie typie, jest bardzo popularny na rynku. Kupując nowy lub używany trzeba się kierować rozstawem otworów mocujących i kierunkiem ułożenia radiatorów w jego obudowie. Tu, w Twojej kuchence, niestety bez wymiany magnetronu się nie obejdzie - ten oryginalny został po prostu "zabity na śmierć" :(
  • Poziom 18  
    To się stało po pęknięciu tej płytki (nie wiem jak się ona nazywa, taka srebrna). Mam już zamówiony zamiennik z samsunga. Inaczej się nie da. Dzięki za zainteresowanie, zamykam