Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blok grzewczy Flash Flz-1500 dmx

LECHIT 08 Lip 2011 10:02 3296 5
  • #1 08 Lip 2011 10:02
    LECHIT
    Poziom 12  

Witam potrzebuje zakupić blok grzewczy do wytwornicy dymu Flash Flz- 1500 dmx, gdyż spaliła się grzałka w takowej... Proszę o informacje gdzie mogę taki zakupić. Pozdrawiam

0 5
  • #3 08 Lip 2011 10:30
    LECHIT
    Poziom 12  

Tak tylko tam chcą naprawić, a ja potrzebuje tylko blok kupić i zamienić ze starym.. Ma ktoś może jakieś wejście do tej firmy lub innej, gdzie będę mógł zakupić taki blok bez wysyłki maszyny celem naprawy?? Pozdrawiam

0
  • #4 08 Lip 2011 21:24
    me_super
    Poziom 29  

LECHIT napisał:
    Tak tylko tam chcą naprawić, a ja potrzebuje tylko blok kupić i zamienić ze starym.. Ma ktoś może jakieś wejście do tej firmy lub innej, gdzie będę mógł zakupić taki blok bez wysyłki maszyny celem naprawy?? Pozdrawiam

A myślisz, że naprawa będzie na czym polegała? Też na wymianie.

0
  • #5 09 Lip 2011 09:39
    LECHIT
    Poziom 12  

Nie koniecznie bo maszyna jest trochę zdezelowana(zniszczona) więc mogą sobie w tej firmie doliczyć koszty innej naprawy plus przesyłki w 2 strony. Dlatego potrzebuje sam blok płacę za blok i przesyłkę. Jak ktoś ma możliwość załatwić w ten sposób proszę o info. Pozdrawiam

0
  • #6 12 Lip 2012 10:27
    xiondzu
    Poziom 10  

czy udało Ci się dostać ten blok grzewczy? jeśli tak to daj namiar gdzie kupiłeś i za ile, bo u mnie ta sama sytuacja

0