Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BMW 318i e46 coupe Wariuje komputer,liczniki,zegary,palą się kontrolki

08 Jul 2011 12:07 9441 2
  • Level 2  
    Witam.Mam następujący problem: ok 2 tyg temu odpalam rano auto i świecą się kontrolki abs, asc, h.ręcznego. Ruszam i widzę że prędkościomierz nie działa oraz wskazówka spalania nie chodzi.spostrzegłem również że komp nie liczy mi przejechanych kilometrów, wskazówka poziomu paliwa skacze raz w lewo raz w prawo tak o poziom 1/8 baku.Beatka została podpięta pod kompa i pokazał błąd lewego czujnika abs.Jego wymiana nic nie pomogła.Na dzień po wymianie zapaliła mi się kontrolka tylnych świateł lecz są wszystkie sprawne a wczoraj komp pokazał mi temp +1,5 gdzie wtedy było +22. I wciąż taką pokazuje niezależnie od rzeczywistej temperatury.Czujnik temperatury jest na 100% sprawny ponieważ wymieniałem go w lutym na nowy oryginalny. Pomocy!!!
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 15  
    Zimne luty w liczniku pod lupę,szczególnie okolice rezystorów i stabilizatorów.Pozdrawiam.
  • Level 1  
    Mam ten sam problem. Bylem u mechesa i powiedział ze to jest czujnik kontroli abs. Dodatkowo powiem ze moja beta jest strasznie słaba, nie ba takiego buta a powoli przyspiesza. Mozę ktoś zna jeszcze inny powód?? a i jeszcze jedno... dzisiaj jak wsiadłem zapaliła mi się kontrolka (kwadratowy zegar) zgasła jak odpaliłem i ruszyłem. Czy to jest serwis??

Dodano po 10 [minuty]:

BMW 318i e46 coupe Wariuje komputer,liczniki,zegary,palą się kontrolki

tak wyglada to u mnie.