Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech X530 podłączenie do TV,laptop

totomasza 10 Lip 2011 10:46 3405 3
  • #1 10 Lip 2011 10:46
    totomasza
    Poziom 2  

Posiadam głośniki komputerowe Logitech X530 ( 5.1 )
    http://www.komputronik.pl/product/14511/Sprze.../Peryferia_i_eksploatacja/Logitech_X_530.html

Głośniki w/w podłączone mam do laptopa i chciałbym dodatkowo podłączyć je pod TV aby móc oglądać filmy np. z odtwarzacza DVD lecz nie wiem czy przypadkiem nie będzie mi potrzebne do tego jakieś dodatkowe urządzenie np.wzmacniacz?

Rozumiem,że nie podłącze laptopa i TV jednocześnie lecz zmiana cinch nie będzie dla mnie problemem!

Czy te głośniki przypadkiem nie posiadają wbudowanego wzmacniacza a jeśli tak to czy bez obaw mogę podłączyć je pod TV?jak tak to jakiego wyjścia w TV mam szukać?Zaznaczam,że TV PANASONIC ma już swoje lata a wyjść ma dość dużo

Przepraszam jeśli pytanie moje wyda się komuś nader banalne ale jak widać jestem laikiem w tych sprawach!

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc!Pozdrawiam serdecznie!Tomasz

Proszę właściwie wstawić zdjęcie.
    GM

Nie mam możliwości zrobienie zdjęcia póki co chodzi mi głównie o ten wzmacniacz a mianowicie czy przy tych głośnikach będę musiał go zakupić?

0 3
  • #2 10 Lip 2011 11:00
    Dacomos
    Poziom 33  

Te głośniki przypadkiem posiadają wzmacniacz :-) - ale potrzebujesz do nich sygnał 5,1 aby wszystkie głośniki odtwarzały .
    Poza tym tam są minijacki a nie cinche .

0
  • #3 10 Lip 2011 11:04
    totomasza
    Poziom 2  

Potrzebuję sygnał 5.1 czyli co?Panowie bardzo proszę o jaśniejsze odpowiedzi ponieważ jak wspomniałem nie znam się na tym!Nie zależy mi na 6 głośnikach bo rozumiem że środkowy może nie działać aby uzyskać efekt 5.1 ! Wystarczy 4 satelitki i subwufer

0
  • #4 12 Lip 2011 23:04
    totomasza
    Poziom 2  

...podłączyłem głośniki do TV do wyjścia słuchawkowego ale pojawił się kolejny problem!Do dwóch głośników musiałem zastosować RCA przedłużające!Kupiłem zwykłe 5m za 11zł z końcówkami biały,czerwony i rozłączyłem je od siebie po czym podłączyłem właśnie pod te dwa głośniki!Rezultat głośniki grają ale znacznie ciszej niż trzy pozostałe!Musiałem także zastosować złączki ( łączniki ) czincz w czincz! Panowie dlaczego te dwa głośniki po przedłużeniu grają tak marnie?Czy jest to wina tych tanich czinczy i łączników? Dziękuję i pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo