Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW POLO-6N centralny zamek

viceroj 10 Lip 2011 16:21 4807 4
  • #1 10 Lip 2011 16:21
    viceroj
    Poziom 9  

Witam , mam problem z zamkiem centralnym, posiadam autoalarm URZ0222 i do tego zamek centralny sterowany plusem i minusem z tego właśnie autoalarmu URZ0222.Problem polega na tym, że z pilota zamyka zamki, ale już otworzyć z pilota ,to już się nieda, niewiem co się stało. Zamykanie zamków od środka od strony kierowcy też nie działa, ale zamykanie od środka od strony pasażera działa na zamek od kierowcy , podkreślam ,że mam polo 2 drzwiowe .Proszę o opis także programowania pilota , bo posiadam w zapasie , tylko niewiem gdzie mam tą instrukcję .Będę wdzięczny za ratunek pozdrawiam do widzenia.

2 4
  • #2 10 Lip 2011 21:11
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

wydaje mi się że masz z.c. dokładany, sprawdź przewody wchodzące na drzwi kierowcy

0
  • #3 10 Lip 2011 21:24
    viceroj
    Poziom 9  

Witam,tak mam zamek centralny i alarm dokładany, właśnie sprawdziłem , czy alarm podaje impulsy + i - na centralkę zamka.Jest tak na zamykanie podaje impuls, a na otwieranie to żaróweczka świeci cały czas.Oczywiście podłączyłem żaróweczkę , jeden koniec do masy auta , a drugi przyłączałem do alarmu na wyjście impulsów.Znalazłem przewód jeden zerwany to go naprawiłem, oczywiście od strony kierowcy.Proszę o poradę co dalej pozdrawiam.

0
  • #5 02 Mar 2012 14:26
    viceroj
    Poziom 9  

Witam,kupiłem cała wiązkę od centralki do zamków, bo były popekane w drzwiach, wymiana na nowe , i jest ok.Zapłaciłem za nie 40 zł, a nie bawiłem sie z lutowaniem i izolowaniem przewodów , dzieki za wszystko pozdrawiam.Temat zamykam.

1