Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 98r komfort, centralny zamek z pilota otwiera szyby

tele_sim 10 Jul 2011 21:53 4602 8
    tele_sim
    Level 33  
    Witam, zamontowałem centralkę z allegro do Audi a4 98r i tak to ogólnie zamyka otwiera tylko podczas pierwszego otwierania otwiera szyby, pozniej jak zamknę za pierwszym razem szyba kierowcy nie zamyka sie do konca( brakuje czasu sterowania) ale jak domknę drugi raz na pilocie i otworze drzwi otwieraja sie normalnie, zamykam, otwieram jest wporządku. Pózniej jak zamknę minie okolo 10s i znów chce otworzyć otwierają się znów szyby.

Wiecie jaki może być powód takiego zachowania?
    POzdrawiam
    wloc
    Level 34  
    Może być za długi czas impulsu
    tele_sim
    Level 33  
    Kolego jest ustawione na 3.5s i mam tez do wyboru 0.5s ale wtedy chyba nie działało by mi domykanie/otwieranie szyb.

Czy tym impulsem steruje sie tylko na centralce?
    wloc
    Level 34  
    Zależy jaka centralka niektóre mają dodatkowy impuls na szyby a niektóre otwieranie 0.8 a zamykanie 3.5 napisz jaka centralka
    tele_sim
    Level 33  
    Centralka to: carprotekt bx 20
    wloc
    Level 34  
    Niestety tu nic nie podziałasz jedynie zamień czas impulsów zobacz co się będzie działo
    dj.jj
    Level 2  
    Tele_sim ja mam identyczną sytuacje. Jak to rozwiązałeś?
    15darekvw
    Level 27  
    W carprotect masz sterowanie zamkiem na 0,8sek. oraz masz dodatkowy przewód do komfortu który wystawia impuls masy na ok 25sek. jeśli jest na nim masa przez ten czas,to może żle masz przewód wpięty w instalacje lub ewentualnie centralkę uszkodzona chociaż nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałem.
    dj.jj
    Level 2  
    No właśnie przestawione jest na 0.8 i nic.