Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka B&S 35 Classic - wymiana membrany

11 Lip 2011 12:38 9986 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam ok. 8-letnią kosiarkę z silnikiem B&S 35 Classic, w którym do tej pory nic nie było robione z wyjątkiem typowej obsługi, czyli corocznie wymiana oleju, świecy i filtra. Kosiarka ładnie chodzi, ale czasem są kłopoty z odpaleniem i lubi puścić czarnego bąka, z tego co czytałem na te dolegliwości zaleca się wymianę membran pod gaźnikiem. Ponieważ w serwisie długie kolejki a trawa rośnie jak szalona, muszę zrobić to sam. Czy któryś z forumowych guru od tych silniczków mógłby mi napisać choćby skrócony manual jak to zrobić żeby nie zepsuć? Nie mam dwóch lewych rąk, ale w silnikach jeszcze nie grzebałem i nie bardzo wiem od czego zacząć, a nie chcę popsuć.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Pamiętaj też o wyczyszczeniu dysz i zbiornika. Zwłaszcza tej rurki z siateczką na końcu. Zbiornik wypłucz w paliwie i wlej czystego.
  • Poziom 9  
    Rycho T napisał:
    Odkręcasz plastikowy gaźnik, membranę kładziesz na zbiornik paliwa, na nią uszczelkę, dalej gaźnik i skręcasz.
    Uważaj na sprężynki regulatora, zapamiętaj ich zamocowanie.

Ufff, poszło.
    Byłoby łatwiej, jak by ktoś napisał żeby odkręcić razem ze zbiornikiem :roll: