Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6230 kilka pytan

19 Lis 2004 07:01 1277 8
  • Poziom 10  
    Od maja siedze sobie(i ciezko pracuje w Irlandii) az tu dwa dni temu i tu uwaga ZNALAZLEM NA ULICY (NIE UKRADLEM NIKOMU, NIE WYSZARPALEM, NIE WYLUDZILEM - PO PROSTU ZNALAZLEM) piekna n6230 nie jestem taki by krasc nie potrzebuje mam (od 2 lat) 6510 i jestem zadowolony.Wracajac; telefon ma sim-lock w sieci vodafone a ja mam siec meteor i chcialbym w niej zostac. Czy zdjecie sim-locka mozna zalatwic kodem czy trzeba kablem(kabel moge zalatwic(kolega ma)jest tez jakis kod zabezpieczajacy przed innymi kartami rowniez z vodafonu jak go usunac i czym jesli macie jakies propozycje z gory dziekuje. moge podac numer seryjny ale nie znam kodu sieci nie wiem czy tel tu kupiono czy przyjechal z innego kraju(vodafone tez dziala w innych krajach) chce sprobowac zdjac zabezpieczenia sam bo inaczej bede musial zaplacic lokalnym zdziercom 25 eur pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    masz dwa problemy:
    1. sim lock - mozemy Ci pomoc.
    2. kod aparatu - tylko odpowiednim sprzetem
    Bedziesz musial wybrac sie do servisu, i zaplacic.
    Za to pomoge Ci w podjeciu decyzji. Wyobaz sobie sytuacje ze ktos Ci mowi: dostaniesz telefon za darmo, pod warunkiem ze go sobie na wlasny koszt rozblokujesz. Wtedy bedzie Twoj. Cena niewygorowana, 25euronow i masz telefon.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    No tak tylko czy lokalne mozgi sobie z tym kodem poradza wiadomo polak potrafi ale czy irish? (watpie)
    czy kod da sie usunac za pomoca kabla i odpowiedniego programu? domyslam sie ze musi to byc programik niebanalny w stylu dolaczanych razem z telefonem tylko taki ktory pozwoli pogrzebac glebiej w sofcie a nie tylko w ksiazce adresow
    Program jest banalny. Potrzebuje "tylko" kabelka który kosztuje tyle co u was ten telefon.
    Czy sobie dadzą radę - a czemu nie!
  • Poziom 10  
    pozyjemy zobaczymy :) skocze dzis do nich zobaczymy co mi powiedza...
    napisze jak bylo
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    BYLEM BANDA FRAJEROW I TYLE
    OD MYSLNIKA:
    - do zdjecia simlocka poprosili karte sim!!!!! w polsce jak zdejmowalem smoka z mojej 65 kazali mi karte wyjac
    -probowali pewnie kodem po pytali skad jest (potrzebny im pewnie byl kod sieci) a skad mam wiedziec skad jest!!!
    -mowili ze na ten kod ktory zabezpieczaprzed innymi kartamy nic nie poradza i mam zadzwonic do wlasciciela zeby mi go podal:) :) :)

chyba sprobuje sam
    pomocy

JAK MOZNA ZRESETOWAC KOD ZABEZPIECZAJACY W N6230?
  • Poziom 29  
    wiczi napisał:
    BYLEM BANDA FRAJEROW I TYLE
    OD MYSLNIKA:
    - do zdjecia simlocka poprosili karte sim!!!!! w polsce jak zdejmowalem smoka z mojej 65 kazali mi karte wyjac
    -probowali pewnie kodem po pytali skad jest (potrzebny im pewnie byl kod sieci) a skad mam wiedziec skad jest!!!
    -mowili ze na ten kod ktory zabezpieczaprzed innymi kartamy nic nie poradza i mam zadzwonic do wlasciciela zeby mi go podal:) :) :)

chyba sprobuje sam
    pomocy

JAK MOZNA ZRESETOWAC KOD ZABEZPIECZAJACY W N6230?

kod zabezpieczajacy tylko po kabelku mozna zdjąć chyba ze jakims trafem uda ci sie trafic kod pieco cyfrowy.... chesz to próbuj jakies najprostsze kombinacje.... czesto ludzie uzywaja 54321 11111 i inne jak masz czas i ochote to moze akurat mis ie tak kilka razy udało....
    brak mi slow.. poszukaj serwisu ktory ma sprzet ktory nazywa sie "gryfin" jak nie beda mieli , to obrot na piecie, i do drzwi.
    Mi tam karta nie jest potrzebna, i wole ja oddac klientowi bo mam taki bajzel na stole ze niech lepiej ja sobie sam trzymaw lapkach bo jak sie u mnie zgubi, to tragedia :)
    karta sim NIE jest potrzebna
    jak beda mieli gryfina, to sprawa bedzie prosta - podlacza kabeliek, klikna dwa razy myszka, i skasuja cie 25eurony.
    A tamci to na prawde nie wiem co modzili? moze jakims dziwnym kalkulatorem, cos chcieli dzialac?
  • Poziom 10  
    Sprobuje na fuksa trafic zobaczymy, ale jak sie nie uda to w razie czego jakiego moge programu uzyc bo jak juz wspomnialem na poczatku moze uda mi sie go wydebic o kumpla na jedno popoludnie a takze gdzie mozna w/w programik sciagnac

Pozdrawiam