Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic sa-ht500 Potrzebuje podpowiedzi

_master123 12 Lip 2011 13:59 2258 5
  • #1 12 Lip 2011 13:59
    _master123
    Poziom 2  

Witam. Mam pewien problem. Posiadam staaaare kino jw. chciałbym podłaczyć je do tv lcd LG przez dekoder Polsatu. Próbowałem (chyba) na wszystkie sposoby tj. przez kabel euro (tv - kino, oraz drugi sposób dekoder kino) oraz jak było w instrukcji dekodera przez kabel koncentryczny ( wejście S/PDIF) w dekoderze. Bez rezultatów :/
    Czy ktoś może wie jak to podłączyć? Lub wie gdzie znajdę instrukcje do takiego starego modelu w języku polskim??
    Z góry dziękuję za odpowiedź

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

Czy mógby mi ktoś pomóc??

0 5
  • Sklep HeluKabel
  • #2 12 Lip 2011 17:16
    jur1
    Specjalista techniki DVD

SA-HT500 czy SC-HT500?

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 12 Lip 2011 19:47
    _master123
    Poziom 2  

SA-HT500 taki stary sprzęt. jak mialem zwikły telewizor i kablówke to nie było problemu. Działał przez euro a teraz nie mogę dać rady. Jesteś w stanie mi pomóc??

0
  • #5 13 Lip 2011 08:54
    _master123
    Poziom 2  

Telewizor LED (LCD) 47" LG i chodzi mi głównie o dzwięk. Bo jak podłączę przez euro i włącze telewizor to obraz z dvd jest. Tylko chodzi o to żeby był dźwięk kiedy oglądam jakiś film z dekodera lub kiedy gram w konsole. :) Pomocy bo już straciłem nadzieje... :(

0
  • #6 13 Lip 2011 23:23
    jur1
    Specjalista techniki DVD

Dalej nie wiem co za sprzęty posiadasz ale jeśli to jest TV 47LV5500 to możesz spróbować takiej metody:
    Potrzebny będzie przewód EURO--> 6xCHINCH jeśli korzystać będziesz z tunera z TV
    EURO wtykasz do TV a CHINCH Video IN do gniazda Video OUT w DVD,
    CHINCH AUDIO OUT L i R odpowiednio do gniazd TV AUDIO IN w DVD,
    ( CHINCH-cze VIDEO OUT i AUDIO IN L i R pozostają wolne)
    Teraz możesz sprawdzić czy to działa ( DVD ustawiasz na TV in)
    Jeśli dekoder posiada wyjście AUDIO L i R to łączysz go za pomocą CHINCH-y i przewód EURO--> 6xCHINCH nie będzie potrzebny.
    Zerknij na rysunek, nie zapomnij ustawić odpowiednie wejście pilotem.

0