Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka LADY PLUS 45

19 Lis 2004 12:21 4134 9
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich, jestem nowym użytkownika tego forum.
    Kupiłem zmywarkę Lady Plus 45, wzasadzie działa bez zarzutu ale ponieważ jest to moja pierwsza zmywarka więc nie jestem pewny w tym co robie. Jeśli ktoś ma instrukcję i chciałby się nią podzielić (np xero) to byłbym zobowiązny. Naprzykład mam taki problem że umyte naczynia mam pokryte cienką warstwą soli, wierzcie mi że herbata z takiego kubka nie jest najlepsza. Myśle że jest to poprostu nie umiejętność posługiwania się urządzeniem. Pozdrawiam[/b]
  • Poziom 14  
    Sol dodaje sie do pojemnika w zmywarce i nie powinna wychodzic (chyba ze dales za duzo). Jesli robia ci sie smugi to znaczy ze jest za duzo nabłyszczacza musisz go przykrecic w dozowniku. Chyba ze nie uzywasz nabłyszczacza tylko kostki 3w1.
    Sypales jakas sol do zmywarki do pojemnika?
  • Poziom 20  
    Czołem! Sprawdz dokładnie co to jest ,sól czy osad wapnia lub za dużo błyszczka.Nastaw błyszczek na 3(strzałka pod klapką obok pojemnika na proszek)
    Ustaw twardość wody na 3 (strzałka niebieska obok klapy na sól)
    WSYPANIE PROSZKU,CALGONU DO POJEMNIKA NA SÓL POWODUJE USZKODZENIE ZMYWARKI !!!!!!!
    Napisz co jeszcze opisać
    pozdrawiam TFX
  • Poziom 10  
    virusexe napisał:
    Sol dodaje się do pojemnika w zmywarce i nie powinna wychodzic (chyba ze dales za duzo). Jesli robia ci się smugi to znaczy ze jest za duzo nabłyszczacza musisz go przykrecic w dozowniku. Chyba ze nie uzywasz nabłyszczacza tylko kostki 3w1.
    Sypales jakas sol do zmywarki do pojemnika?

Dzięki za odpowiedź bo jak sól się skończyła to skończyły się problemy, poprostu zadużo nasypałem. Tak czy inaczej i tak po problemie ponieważ zmywarka umarła i gośc który mi ją sprzedawał wymienił na inną tym razem AEG a z tą nie ma problemu. Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam podobny problem.
    Otórz co jakiś czas Lady 45 Plus zostawia osad na naczyniach.
    Ostatnio robi tak coraz częściej. Nie widzę żadnej reguły.
    3x jest super, a 2 fatalnie. Wyczytałem, że nadmiar błyszczka, lub soli też może takie coś powodować. Ja używam wszystko z Robota - kostka 3in1,
    sój i nabłyszczacz. Może to właśnie źle, że błyszczek i jeszcze kostki 3in1.
    Jak ktoś ma jakiś pomysł, to proszę o pomoc.

Pozrawiam Pieter
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    skryn dzięki za odpowiedź. A czy mógłbyś powiedzieć coś więcej?
    Jakich kostek używać, i co z tym nabłyszczaczem?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    skyn dzięki za odpowiedź.

Faktycznie wszystko miałem ustawione na maxa.
    I nabłyszczacz i sól.
    Wczoraj wszystko przestawiłem i teraz trwają
    "eksperymenty". Ale już nie z kostkami robota, ale
    calgonitu. Wydaje się, że jest poprawa. Będę dalej testował.
    Jeszcze tylko jedno pytanie. Jak kostki są 3in1 lub 2in1 to
    nie używać nabłyszczacza? Tak to zrozumiałem.

Acha. Jak ostatnio był osad na naczyniach, to wystarczyło
    puścić program 1 - płukanie i było ok. To chyba się zgadza z tym
    co mówiłeś. Że nadmiar nie jest dobry.

Pozdrawiam[/b]
  • Użytkownik usunął konto