Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektrycznre drzwi przesuwne C 8 2.2 HDI 2003 rok

13 Lip 2011 12:00 4566 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    mam problem z nie zamykającymi się tylnymi el. drzwiami przesuwnymi od strony kierowcy w C8.Mianowicie drzwi raz sie zamykają a raz jadą i jak już mają się zamykać odbijają z powrotem do pozycji otwartej a teraz popsuły się i wogóle się nie zamykają. Mozna tylko recznie.
    Tylko słychać jak zamek się odblokowywuje i koniec.Odłączyłem klemy żeby zresetować ale nic nie dało, sprawdziłem wszytskie bezpieczniki i sa ok.
    Zdjołem zaślepkę z tyłu na głośniku gdzie jest dostęp do silniczka i okazało się że nie ma tam zasilnia.Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać usterki?

Tomek
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    [quote="derma"]Witam,
    mam problem z nie zamykającymi się tylnymi el. drzwiami przesuwnymi od strony kierowcy w C8.Mianowicie drzwi raz sie zamykają a raz jadą i jak już mają się zamykać odbijają z powrotem do pozycji otwartej a teraz popsuły się i wogóle się nie zamykają. Mozna tylko recznie.
    Tylko słychać jak zamek się odblokowywuje i koniec.Odłączyłem klemy żeby zresetować ale nic nie dało, sprawdziłem wszytskie bezpieczniki i sa ok.
    Zdjołem zaślepkę z tyłu na głośniku gdzie jest dostęp do silniczka i okazało się że nie ma tam zasilnia.Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać usterki?

Tomek[/quot

Witam a może Ktoś z Was dysponuje schematem zasilania drzwi?
  • Poziom 42  
    Czy "zdjołeś"pokrywę z bezpieczników i je sprawdziłeś , bo zdjąć ją bardzo łatwo.
    Opisane nieprawidłowości wskazują na opory przy przesuwaniu w wyniku czego poszedł bezpiecznik!
  • Poziom 9  
    sprawdziłem bezpieczniki w pokrywie akumulatora w schowku od strony pasażera i są ok
  • Poziom 2  
    Witam.
    Jestem posiadaczem Citroena C8 2.2 HDi 2003 rok, i mam problem z drzwiami przesuwnymi od strony kierowcy (wersja angielska). Mianowicie drzwi się nie otwierają ani nie zamykają automatycznie, po naciśnięciu jakiego kol wiek przycisku samosterującymi owymi drzwiami (pilot, słupek, podsufitka) słychać tylko sygnał dźwiękowy oraz otwierający się rygiel-zamek w owych drzwiach i tyle.
    Wymieniłem moduł sterujący i nic to nie dało, sprawdziłem silnik jest sprawny.
    Co dziwne drzwi przesuwne od strony pasażera działają bez zarzutu.
    Bardzo proszę o jakieś wskazówki co możne być przyczyna takiego stanu rzeczy.
    radzik55(malpa)poczta.onet.pl
    Pozdrawiam
    Krzysztof