Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki subwoofer do kolumn frontowych Jamo S426 w przedziale do 500 zł ?

Dj MegaMiX 14 Lip 2011 14:52 811 0
  • #1 14 Lip 2011 14:52
    Dj MegaMiX
    Poziom 14  

Witam Wszystkich.

Minęło już trochę czasu od tego jak kupiłem dwie kolumny frontowe Jamo S426, pozostaje więc kwestia samego subwoofera który chciałbym zastosować by osiągnąć zestaw 2.1. Chociaż w kwestii basu Jamo S426 nie są tragiczne to chciałbym mimo wszystko osiągnąć nieco "niższy i mocniejszy bas". W obecnej chwili zestaw tych kolumn używam ogólnie do wszystkiego tj. filmy, gry i w większości muzyka Trance przy której kolumny radzą sobie w moim odczuciu znakomicie ale i również subwoofer będę używał w tych celach jako uzupełnienie "dołu", więc moje pytanie brzmi: Czy w przedziale cenowym do 500 zł jestem w stanie kupić nowy (używany sprzęt nie wchodzi w ogóle w grę) subwoofer który pasował by do tego zestawu bardziej niż Jamo Sub 210? Bo właściwie tylko jego jak na razie mam na oku ponieważ wiadomo, że jest on powszechnie stosowany w zestawie kolumn S426 i nie tylko. Pytanie tylko czy w tej cenie jestem w stanie dostać coś lepszego niż Sub 210? Nie wchodzi w grę również dokładanie pieniędzy, na ten cel mam 500 zł i nie mam zamiaru dokładać ani grosza więcej. Pomożecie?

Pozdrawiam

0 0