Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio LG piszczenie w głośnikach

14 Lip 2011 18:43 1280 5
  • Poziom 17  
    Koledzy mam radio LG i podczas słuchania muzyki słychać pisk w głośnikach wszystko chodziło elegancko przez jakieś 5/6 miesięcy a jednego dnia zaczęło wszystko piszczeć do radia mam podłączone 3 głośniki i 1 subwoofer każdy pod osobny kanał czy przyczyną piszczenia może być uszkodzona końcówka mocy w radiu czy może coś innego ? Próbowałem na innym radiu i wszystko chodzi dobrze czyli alternator i inna elektronika auta odpada nie robi zakłóceń .
  • Poziom 23  
    Spróbuj swoje radio wsadzić do innego auta i sprawdzić czy wtedy też słyszalny jest pisk.
  • Poziom 17  
    Kolego ale to nie wina auta bo wcześniej normalnie chodziło. Podłączyłem inne radio i dobrze działa. A to próbowałem w innym aucie i to samo pisk w głośnikach.
  • Poziom 9  
    Na radiu sa piski i jak puszczasz z płyty tez sa? Charakterystycznym objawem uszkodzonej końcówki mocy jest brak dźwięku w głośnikach przy poprawnie działających wszystkich funkcjach radia. Oczywiście przyczyną tego może być także co innego (np. podłączenie przewodu wyciszenia telefonem, zimne luty itp.) ale zazwyczaj tak jest. W większości wypadków uszkodzona końcówka ma także widoczne uszkodzenia na obudowie (wypalona dziura, pęknięcie, rozlane tworzywo przy wyprowadzeniach). sprawdz to i napisz
  • Poziom 17  
    A może uszkodzić w końcówce mocy tylne kanały ?? Bo mechanicznego uszkodzenia nie było ale wymieniłem końcówkę i wszystko działa jak powinno
  • Poziom 23  
    Jeśli chodzi o końcówkę to wszystko jest możliwe. Także że tylko dwa tylne kanały działają.

Dodano po 14 [sekundy]:

Lub nie.