Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI GE603 - piszczenie tylko pod Windows

grzendi 15 Lip 2011 08:57 924 2
  • #1 15 Lip 2011 08:57
    grzendi
    Poziom 8  

Witam

Kilka dni temu dokonałem szczęśliwego zakupu (wtedy tak myślałem) laptopa MSI GE603. Wszystko fajnie pracuje, szybko działa jednak jest jeden problem dość męczący. Otóż po Windowsem, jeżeli jest podłączone cokolwiek pod USB laptop piszczy i nie ma to znaczenia czy jest na baterii czy na zasilaczu...
    Szukałem u wujka google i wychodzi na to że to cewka...

Moje pytania do was są takie,
    1) Czy jest to jakiś poważny problem sprzętowy ??
    2) Czy jest sens to reklamować skoro laptop ma 2 dni, dużo wyczytałem że naprawa nie przynosi oczekiwanego efektu (jakby w serwisie sami inwalidzi pracowali) ??
    3) Czy może być coś w Windows'em skoro w biosie i w trakcie uruchamiania nic nie słychać ?? Podobno pod linuxem też jest spokój...

Wiem że tych tematów jest sporo, jednak nie znalazłem nigdzie odp. na takie pytania.

Dziękuje za odp. :)

jeszcze chciałem dodać że np.: podczas gry jak wyłącze dźwiek oczywiście też jest cisza - jakby pod obciążeniem pracował poprawnie... Denerwuje mnie to strasznie, a nowy laptop ehhhhhh

0 2
  • #2 15 Lip 2011 09:37
    helmud7543
    Poziom 42  

Podłącz inny sprzęt nagłaśniający i słuchawki i zobacz czy na wszystkim piszczy. Powodem może być zakłócanie wyjścia AUDIO przez USB w samym komputerze ale także kiepskiej jakości gniazda i kable.

1
  • #3 18 Lip 2011 08:42
    grzendi
    Poziom 8  

tylko piszczy jak podłącze coś do USB. Zgłosiłem to do serwisu i teraz czekam - mam nadzieje że krótko.. ehhh człowiek wyda kupę kasy i dostaje shit ;/

0