Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft!

c4meleon 15 Lip 2011 10:15 4651 4
  • #1 15 Lip 2011 10:15
    c4meleon
    Poziom 11  

Witam,
    Zakładam ten temat w nadziei że uda się naprawić to radio, jest to dla mnie ostatnia deska ratunku.

Jakiś czas temu zawiesiło mi się to radio i nie chciało się zresetować. No cóż myślę sobie, może zmienić softa...
    Po przewaleniu internetu we wszystkie strony znalazłem parę cennych softów, wypaliłem je na płytki. Wkładałem owe płyty do radia i mimo że robiłem to z poradnika nie udało mi się... Więc darowałem sobie, ale płyta została w środku. Następnego dnia odpalam silnik, włączam radio, a tu pojawia się "Program flasher" ucieszyłem się... Czekam aż się zrobi a tu przy ok. 33% Reset sprzętu i powtórka, zapętliło się. Wyjąłem płytę, wyłączyłem radio, włączyłem i zonk... Radio nie działa, wyświetla się białe tło i słychać rolki wciągające płytę. Czynność próbowałem powtórzyć ale bez skutku.

Niestety soft uwalony... a radio jest sporą cegłówką.

Pomyślałem że znajdę gdzieś wsad na pamięć i go programatorem wrzucę, ale internet milczy.

Znalazłem tylko tą stronę:
    http://blog.dandoesit.co.uk/?page_id=55

Ale nic konkretnego tam nie ma, a poza tym ta płyta główna różni się od mojej ponieważ jest z fiata stilo.
    Na mojej nie ma nawet pinów żeby wpiąć się programatorem JTAG.

Bardzo proszę o pomoc co zrobić i jak się za to zabrać.

Załączam zdjęcia płyty głównej oraz panelu dla orientacji jakie to radio.

Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft! Connect nav+ Alfa 147 - Uwalony soft!

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

0 4
  • #3 29 Gru 2011 11:19
    c4meleon
    Poziom 11  

Niestety nikt w Polsce nie jest w stanie poradzić sobie z tym sprzętem.
    Gdybym miał wsad do tego radia to nie było by problemu :/

Ale niestety internet milczy.

0
  • #5 30 Gru 2011 20:27
    MyLifeBeLike1988
    Poziom 9  

Jest Pan w Częstochowie który jest w stanie naprawić Twoją nawigację. Ja kupiłem uszkodzoną nawigację i z moją jest większy problem żeby ją naprawić bo jest też uwalony backuploader czy coś takiego ale może Twoją dało by rade uruchomić jak będziesz szukał pana to tutaj masz link do jego strony http://www.flashgsm.pl/ a jak uda się uruchomić Twoją to przy okazji może się uda uruchomić moją. Jak coś to pisz na PW to wymienimy się numerami gg albo kom i pogadamy w tej sprawie

0
  Szukaj w 5mln produktów