Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Generator ozonu / ozonator - jaki kupić ?

15 Jul 2011 12:06 29042 9
  • Level 10  
    Witam ,zastanawiam się nad zakupem generatora ozonu dużej wydajności do szerszych zastosowań (odgrzybianie klimatyzacji w samochodach jak i pomieszczeń).
    Jaki sprzęt do 3000 będzie się do tego nadawał ?
    Czy zna ktoś urządzenie z tej aikcji?:
    Link
  • Level 10  
    nikt nie pomoże ?
  • Level 10  
    [quote="hudy85"]Witam ,zastanawiam się nad zakupem generatora ozonu dużej wydajności do szerszych zastosowań (odgrzybianie klimatyzacji w samochodach jak i pomieszczeń).
    Jaki sprzęt do 3000 będzie się do tego nadawał ?
    Czy zna ktoś urządzenie z tej aikcji?
    Link[/quote]

Poszukaj na wyszukiwarce ozonator o3pro.
    Do dyspozycji o ile wiem jest 15g/h i 20g/h i myśle,że w tej cenie kupisz.
    Jezeli nie znajdziesz,to znajdz strone i z niej napisz do goscia o taki ozonator.

[size=9][color=#999999]Dodano po 2 [minuty]:[/color][/size]

[quote="hudy85"]nikt nie pomoże ?[/quote]

Wyślij maila to Ci odpisze wszystko na temat ozonatorów i ozonowania.
    W temacie jestem 15 lat,zaczynajac od medycznych.
  • Level 8  
    Uzywam, sprzedaje i polecam - generatory ozonu Korona - jedyne na rynku generatory o potwierdzonej przez niezalezne placowki naukowe wydajnosci:

Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwerstytetu Rzeszowskiego
    Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk
    Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk
    Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego
    Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej

Wszystkie referencje do przejrzenia na naszej stronie - www.koronaozon.pl
  • Level 9  
    Witam sytuacja jest taka:

Potrzebuje kupić ozonator z uwagi na silne alergie u dzieciaków (u mnie niestety też) na grzyby i pleśnie. Ma on być stosowany głównie w pomieszczeniach (sypialnia, garderoba, pokój dzieciaków). Wiem, że to forum skupia się głównie na autach, ale w necie po prostu nie ma rzetelnych opinii ... na każdym z forów za chwilę pojawia się handlowiec i chwali swoje.
    Sytuacja w domku za wesoła nie jest - w 2 pomieszczeniach panuje nieciekawy zapach, a nieco wilgotne rzeczy w garderobie po chwili łapią piękny zielony nalot. Problem z wilgocią podchodzącą z murów jest już rozwiązany ... muszę się pozbyć tego, co do mieszkania już weszło. Proces będzie raczej długi, na profesjonalne usługi za bardzo pieniążków nie mam. Ostatnio ozonowałem klimę w aucie i efekt jest. Stąd mój pomysł na zakup takiego urządzenia do domu ... no a sporadycznie do auta.

Co możecie polecić? Kwota to max 600-700zł. Nie wiem czy to w ogóle ma sens, choć znajomi mają jakiś chiński ozonator za 400zł, w domu dwójkę bardzo małych i niestety mocnych alergików i sprzęt ponoć daje radę. Trochę mnie z resztą ich podejście martwi, bo włączają ozonator w trakcie przebywania w pomieszczeniu ... może ma tak małą wydajność, że nie szkodzi? Poza tym ozonują wodę, produkty np. kurczaka i smak rzeczywiście jest lepszy.

Duża prośba o opinie użytkowników sprzętu z "tej półki", bo mam już nieco dość stosowania preparatów na bazie chloru.

Pozdr. T.
  • Level 9  
    Witam
    Nasza firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i serwisowaniem generatorów ozonu Blue Planet i uważam że lepiej posłuchać rad od kogoś kto zna temat i zajmuję się ozonowaniem niż kogoś kto gdzieś, kiedyś coś u kogoś widział.

Jaki Pan kupi generator i u kogo to nie moja sprawa ale niska cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru. Jeśli Pana znajomi mają urządzenie produkujące ozon i mogą przebywać w pomieszczeniu gdy ono jest włączone to coś jest nie tak...

Proszę zamówić firmę zajmującą się ozonowaniem która posiada profesjonalny sprzęt i przekonać się jak wygląda ozonowanie.

Pozdrawiam
  • Level 9  
    Blue Planet dzięki za wpis. Ponieważ długo czekałem aż ktoś się odezwie to założyłem nowy wątek i tam dyskusja poszła nieco "żwawiej". Kupiłem już FM-500 i zobaczymy.