Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot Logitech Harmony 555 współpraca z dekoderem cyfrowego Polsatu

darek61dg 15 Jul 2011 16:08 4626 3
 • #1
  darek61dg
  Level 11  
  Witam, mam wyżej wymienionego pilota i próbowałem go ustawić by współpracował z dekoderem Polsatu cyfrowego sagecom ESI 88-320. Pomimo pobrania ustawień z bazy kodów, a także przy próbie uczenia z oryginalnego pilota nie mam reakcji na urządzeniu. Oczywiście z oryginalnym pilotem nie ma problemu. Pilot uniwersalny jest oczywiście sprawny i sprawdzony bo używam go od kilku lat bez problemu i nigdy nie miałem takiego problemu. Czy miał ktoś, może podobny problem i wie jak go rozwiązać?
 • #2
  reperacja
  Level 1  
  miałem podobny problem z dostrojeniem Logitecha 555 z dekoderem Motoroli w systemie telewizji kablowej Astercity , za cholerę nie mogłem niczego ustawić . Natomiast ze starszym dekoderem polsatu śmigał , jak ta lala. Ustaliłem tylko tyle ( rozmawiając z miłymi panami od kablówki) że nie które dekodery nie udostepniają kodów w internecie . Tak więc ustawianie przez neta nie daje żadnych efektów. Skończyło się na tym , że sprzedałem pilota na allegro. Mam teraz uniwersalnego sony i łyknął , ucząc się face to face.
  Pozdrowienia.
 • Helpful post
  #3
  ciort
  Level 1  
  Też miałem podobny problem. Udało mi się go rozwiązać poprzez manualne rejestrowanie poleceń.
  W zakładce "Urządzenia" obok naszego dekodera klikamy na "Zarejestruj polecenie pilota" na stronie która nam się otworzy klikamy na "NIESTANDARDOWY" (na samym dole okna w prawym rogu obok polecenia "gotowe") i rejestrujemy wszystkie polecenia w formacie RAW ("Zarejestruj w formacie RAW")
  Zwykła rejestracja poleceń nie zadziała z jakiegoś powodu, musi to być REJESTRACJA W FORMACIE RAW!

  Mam nadzieje że pomogłem..
  Pozdrawiam
 • #4
  darek61dg
  Level 11  
  Pomogło i działa dobrze.