Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola CM 360 + mikrofon stacjonarny motoroli

csdark 16 Lip 2011 21:10 1295 2
  • #1 16 Lip 2011 21:10
    csdark
    Poziom 13  

Witam, radio takie jak w tytule poziom głośności mikrofonu ustawiony na 27 decybeli, mikrofon stacjonarny ze wzmocnieniem, niby czuć to wzmocnienie że jest ale modulacja jest cicha w porównaniu do zestawu maxona którego do niedawna używaliśmy. Zastanawiam się nad podciągnięciem mikrofonu o jakieś 10 decybeli, ale słyszałem że to raczej nic nie da w połączeniu radia właśnie z tym mikrofonem. W swojej cm 340 z ręcznym mikrofonem podniosłem wartość o 10 i różnica jest kolosalna. Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

0 2
  • #2 17 Lip 2011 09:44
    baskom
    Poziom 20  

csdark napisał:
    Witam, radio takie jak w tytule poziom głośności mikrofonu ustawiony na 27 decybeli, mikrofon stacjonarny ze wzmocnieniem, niby czuć to wzmocnienie że jest ale modulacja jest cicha w porównaniu do zestawu maxona którego do niedawna używaliśmy. Zastanawiam się nad podciągnięciem mikrofonu o jakieś 10 decybeli, ale słyszałem że to raczej nic nie da w połączeniu radia właśnie z tym mikrofonem. W swojej cm 340 z ręcznym mikrofonem podniosłem wartość o 10 i różnica jest kolosalna. Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Podaj model mikrofonu. Podbicie czułości da za każdym razem żądany efekt. Także śmiało możesz zaprogramować czułość w radiotelefonie na ~40dB. O ile w pomieszczeniu nie ma dużego hałasu. Pozdrawiam B.

0
  • #3 12 Paź 2011 07:56
    csdark
    Poziom 13  

Podkręciłem micgain'a na max i różnica jest kolosalna, w serwisie tam gdzie kupowałem motorolę powiedziano ze moze to nie być dobre, ale jak widać pomogło.

0