Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki alternator do Ursusa C360?

16 Lip 2011 22:55 10780 14
  • Poziom 9  
    Witam.
    Spalił mi się szczotko trzymacz w alternatorze i nie ma takiego do kupienia.
    Więc wiecie może jaki alternator był by najlepszy do Ursusa.
    Ważne jest, aby miał regulator napięcia.
    Nie wiem czy dobry dział więc z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do poprawnego.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    Nada się alternator np od malucha lub fiata 125p, od poloneza, wystarczy poszukać szukajką.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Tak, miałem na myśli Bis'a.
  • Poziom 9  
    krzysiek7 miałem już taki jeden jak ten na tym linku od ciebie i ładował dobrze ale spalił się po 2 tygodniach. Tzn nie wiem bo wirnik i stojan wygląda na nie zakopcony i szczotko trzymacz cały jednak nie ładuje. Co możne być przyczyna? A szczotko trzymacz którego potrzebuje wygląda tak http://www.avtozapchasty.ru/shop/im/pic6022.jpg nie wiem od czego jest ten altek ale tez ładował i to dosyć długo... a alternator http://www.oborudunion.ru/dynamo-bg/images/photocat/600x600/999560205.jpg
  • Poziom 34  
    pawzl napisał:
    krzysiek7 miałem już taki jeden jak ten na tym linku od ciebie i ładował dobrze ale spalił się po 2 tygodniach.

Podając ten link nie wskazywałem, że taki alternator masz zamontować, po prostu dałem przykład, że na forum jest mnóstwo tematów o alternatorach montowanych w ciągnikach rolniczych, a więc po co zakładać następny taki temat.
    Jeśli chodzi o ten regulator z linku to sprawdzę od czego może on być.
  • Poziom 37  
    To jest z ruskiego sklepu z tego linku a samochody to:
    ВАЗ 2108, 2109 и czyli inaczej WAZ-y
    mogą być trudności z ew. wymianą łożyska; regler też jakiś dziwny.
  • Poziom 15  
    polonez!!! sprawdzone przez masę osób
  • Poziom 14  
    Ja zamontowałem od Renault19 1.9d ,tylko kółko musiałem wytoczyć.
    Chodzi już parę lat.
  • Poziom 9  
    Ja polecam od Mercedesa kaczki diesla , napinacz oryginalny pasuje, tylko trzeba zrobić 1 nową nóżkę do mocowania górnego i wszystko pasuje, nawet koło jest na pasek klinowy :)