Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna II - nie zamknięte drzwi na wyświetlaczu

Dusheck 17 Jul 2011 01:00 6404 7
    Dusheck
    Level 2  
    Witam.
    Mam problem, a mianowicie na wyświetlaczu pokazuje mi, że są nie zamknięte drzwi od kierowcy i nie mogę zamknąć samochodu kartą.
    Także, gdy wkładam kluczyk do zamka, mogę kręcić w obie strony i nie mogę zamknąć samochodu.
    Gdy naciskam na karcie przycisk zamknięcia, słychać stukniecie lecz samochód się nie zamyka.;/
    Co może być nie tak?
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jakiekolwiek samodzielne kroki podjąłeś w celu ustalenia przyczyny? "szukajki" chociaż użyłeś?
    Dusheck
    Level 2  
    tak, szukalem i znajdowalem podobne tematy lecz takiego problemu jak moj niestety nie znalazlem;/
    Dusheck
    Level 2  
    ale u mnie jest tak, ze nie tylko problem tkwi w tym ze sie nie zamyka samochod, bo ogolnie zadne drzwi sie nie zamykaja, a drzwi kierowcy na wyswietlaczu pokazuje mi ze sa ciagle otwarte i pali sie lampka w drzwiach co oznacza ze drzwi sa otwarte a w rzeczywistosci sa zamkniete;/
    Przemo9826
    Bo jeśli choćby jedne drzwi widzi jako otwarte to żadnych nie zamknie, albo wszystkie albo żadne - proste. To co? Trzeba będzie rozebrać tą tapicerką co? Czy mamy za Ciebie to zrobić?
    Dusheck
    Level 2  
    ta, dobra kolego ta Twoja pomoc to sie nadaje... wystarczylo przesunac ten haczyk na slupku co lapie drzwi bo zamykalo mi na jeden zabek
    Przemo9826
    No widzisz? Trzeba było tak od razu zrobić, a nie tematy na elektrodzie zakładać.