Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW GOLF III subwoofer plus wzmacniacz

nocnewampiry 17 Lip 2011 11:00 1885 8
  • #1 17 Lip 2011 11:00
    nocnewampiry
    Poziom 2  

Witam szukałem podobnego tematu ale niestety nie znalazłem. Więc pisze nowy temat ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć komentarzy na temat tego sprzetu oraz jak to będzie grało w golfie iii. Chodzi dokładniej o ten sprzecik pioneer
    http://www.megamedia.pl/wzmacniacz-samochodowy-pioneer-gm-3400t-ts-wx303.php?przelicz_raty=1
    Czy warto kupić taki zestaw i jak się będzie spisywał.

0 8
  • #2 17 Lip 2011 12:08
    Zenek1988
    Poziom 28  

Za słaby wzmacniacz jak na tą skrzynkę. Wzmacniacz nie będzie miał kontroli nad głośnikiem. Wzmacniacz powinien być podobnej mocy lub większej niż głośnik(RMS nie maksymalnej) żeby to grało dobrze.

0
  • #3 17 Lip 2011 13:05
    ganji
    Poziom 17  

Wzmacniacz do tego to MINIMUM 200w. Może napisz jaki masz budżet na wzmacniacz i wtedy coś doradzimy ;)

0
  • #4 17 Lip 2011 14:29
    nocnewampiry
    Poziom 2  

Niestety tylko 800zł mam do przeznaczenia

0
  • #5 17 Lip 2011 14:41
    Zenek1988
    Poziom 28  

800 zł na samą skrzynkę i wzmacniacz czy jeszcze kable w tej sumie muszą być? Moim zdaniem to nie jest wcale tak mało i można by pomyśleć o czymś lepszym niz pioneer.

0
  • #6 17 Lip 2011 23:38
    nocnewampiry
    Poziom 2  

Zenek1988 napisał:
    800 zł na samą skrzynkę i wzmacniacz czy jeszcze kable w tej sumie muszą być? Moim zdaniem to nie jest wcale tak mało i można by pomyśleć o czymś lepszym niz pioneer.

Na samą skrzynkę i wzmacniacz. Kable już mam. A co byś polecał tylko chodzi o coś lepszego bo nie jestem przekonany do mac audio itd. może jakieś linki? Nie spodziewam się że rozniesie auto ale chce aby dość dobrze trzęsło.
    Z góry dzięki.

0
  • #7 18 Lip 2011 16:34
    Zenek1988
    Poziom 28  

Jakie masz te kable? Z czegoś lepszego to może jakiś re audio lub jl audio. Wzmacniacz najlepiej kupić używany. Nieraz można trafić coś znacznie lepszego niż nówki w naprawdę niskich cenach. Napisz może czego oczekujesz od suba i jakiej muzyki słuchasz. Pozostały sprzęt też dobrze byłoby znać.

0
  • #8 18 Lip 2011 19:04
    nocnewampiry
    Poziom 2  

Zenek1988 napisał:
    Jakie masz te kable? Z czegoś lepszego to może jakiś re audio lub jl audio. Wzmacniacz najlepiej kupić używany. Nieraz można trafić coś znacznie lepszego niż nówki w naprawdę niskich cenach. Napisz może czego oczekujesz od suba i jakiej muzyki słuchasz. Pozostały sprzęt też dobrze byłoby znać.

Kable 20mm , pozostały sprzet to radio zenec z monitorem ( idzie do wymiany na pioneer ) a reszta sprzetu zostaje jak kupiłem zestaw głośników voxten plus wzmacniacz 400w. ( 6 głośników + 2 syczki ) słucham różnej muzyki najczęściej techno , pop.
    Dziś chciałbym sprzęt zamówić więc prosiłbym o dokładniejszy model .
    Najlepiej troszkę gorszy a nowy. Nie mam przekonania do używek.

Dodano po 17 [minuty]:

nocnewampiry napisał:
    Zenek1988 napisał:

Kable 20mm , pozostały sprzet to radio zenec z monitorem ( idzie do wymiany na pioneer ) a reszta sprzetu zostaje jak kupiłem zestaw głośników voxten plus wzmacniacz 400w. ( 6 głośników + 2 syczki ) słucham różnej muzyki najczęściej techno , pop.
    Dziś chciałbym sprzęt zamówić więc prosiłbym o dokładniejszy model .
    Najlepiej troszkę gorszy a nowy. Nie mam przekonania do używek.
    przeglądając allegro natrafiłem na wzmacniacz który mnie zainteresował http://allegro.pl/wzmacniacz-jl-audio-t2-500-1-i1721454600.html
    Tylko głośnik chciałbym z bassreflexem i tu zaczyna sie problem aby znaleźć coś w tej cenie dobrego

0
  • #9 19 Lip 2011 11:35
    Zenek1988
    Poziom 28  

Pod taką muzykę podszedł by jakiś re audio ale one przeważnie są sprzedawane bez skrzynek albo jak już to z zamkniętą. No i nie są to tanie głośniki. Z tańszych to może jakiś powerbass. Co do wzmacniacza to sam kiedyś nie miałem przekonania do używanych. Ale jak kupiłem za 550 zł wzmacniacz który mocą i jakością można by bez problemu porównywać ze wzmacniaczami za ponad 1000zł(i w nie jednym wypadku mógłby okazać się lepszy) to zmieniłem zdanie. Dobra używka nie raz jest lepsza niż 2 razy droższa nówka.

0