Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ddlt 18 aeg fde 2066 nie grzeje wody

WindOfChanges 17 Lip 2011 21:15 2067 3
  • #1 17 Lip 2011 21:15
    WindOfChanges
    Poziom 2  

Witam,
    Mam taki o to problem, mianowicie mam bojler, ddlt 18 aeg fde 2066 ma oczywiscie 2 rodzaje dzialania "I" slabsze podgrzewanie wody i "II" wieksze od jakiegos czasu zaczal mi szwankowac, poniewaz woda zaczela robic sie coraz zimniejsza na poziomie II byla chyba taka jak kiedys na 1 i czasem zaskakiwalo i przez chwile byla normalna teraz gdy mam na II, kran na maxa na ciepla woda leci raczej letniawa, wczesniej na ta II z kranem na maxa na ciepla lecial niemalze wrzątek. Bojler ma juz pare lat nie wiem ile dokladnie 6-8, moze wiecej. Bardzo proszę o pomoc, szukałem widzialem tutaj temat podobny ale byl inny problem bo tam byla zimna woda a u mnie jeszcze jest ta letniawa. Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam.

0 3
  • Pomocny post
    #2 17 Lip 2011 23:07
    peter falk
    Specjalista AGD

Membrana do sprawdzenia i ew. wymiany. Jednak wydaje mi się , że już bez wcześniejszego sprawdzania zacznij ogladąć się za nową.

0
  • #3 18 Lip 2011 00:54
    WindOfChanges
    Poziom 2  

A ile taka membrana do tego modelu moze kosztowac? I przedewszystkim jak sprawdzic czy membrana jest uszkodzona? I Najlepiej moze jakis link z allegro czy skads, bylbym bardzo wdzieczny ;)

0