Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Corsa b skrzypienie i stuk z tylu

krzychu9966 17 Jul 2011 22:56 4289 4
    krzychu9966
    Level 9  
    Witam.
    Mam problem z moja corsa B 2000 rok silnik 1.2 16v 5 drzwi. Mianowicie skrzypi mi coś z tylu jak stare łózko bądź jakieś stare skrzypiące drzwi oraz stuka na wybojach. Skrzypiący dziwek nasila się gdy w aucie ktoś siedzi z tylu oraz przy małych prędkościach na wybojach.
    Wymieniłem w aucie amortyzatory na nowe firma jak się nie mylę monroe oraz sprężyny na dwie nowe firmy kilen standardowy rozmiar.
    Kilka dni temu jak wymieniane były sprężyny to zauważyłem ze gdy samochód opuszczany był z lewarka to w miarę obniżania kilka razy zatrzeszczało mi w okolicy tylnego zawieszenia ale nie moglem sprecyzować.

Czytałem wiele tematów ale nie moglem nic znaleźć co by mi odpowiadało wiec proszę o odpowiedzi.
    krzychu9966
    Level 9  
    Aha a moglbys mi powiedziec jak wyglada wymiana jaka cena czesci i ewentualnie robocizna co prawda mieszkam w anglii ale ceny podobne
    aha i jezeli dobrze rozumuje to tuleja tylnej belki tak ?
    krzychu9966
    Level 9  
    tak ale slyszalem ze trzeba miec specjalistyczne narzedzia wiec nie bralem pod uwage bym sam to zrobil z tego co wiem to tuleje sa tanie bo 7funtow u mnie za sztuke a jak sie to wymienia bede musial sie zorientowac.