Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Outlook 2010 + konto imap + elementy wysłane w różnych językach

ergie 18 Jul 2011 10:33 2572 2
    ergie
    Level 28  
    Cześć,

mam pytanie do użytkowników outllok 2010 z kontami pocztowymi na imap'ie.
    Czy mając kilka różnych kont, z różnymi językami (system operacyjny/office),
    mogę zrobić każdemu folder w jego języku (odbiorcza/wysłane)?

Obecnie działam z outlook 2007, który ma niestety problem z imapem i chcę zmienić outlooka na 2010, ale mam elementy wysłane w języku polskim, tureckim i niemieckim - słyszałem o jakimś systemie 'catch & drop', dzięki któremu mogę przypisać każdy folder na serwerze do każdego folderu w outlooku na kompie.
    Czy ktoś to potwierdzi, że tak się da ?:)

Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście :)

Z góry dziękuję za informacje
    dexi
    Level 29  
    Co ma office 2010 do konta IMAP? Chodzi ci o outlooka 2010? Da się na pewno tworzyć w IMAPie foldery - nie tylko dzięki outlookowi. Właśnie zmieniłem outlooka na thunderbirda. W thunderbirdzie jest kilka opcji, które pozwalają filtrować przychodzącą pocztę i wkładać ją do konkretnych folderów.

W outlooku pobierałem pocztę z różnych kont pocztowych i przysyłało ją do konkretnych folderów, jakich ja chciałem.
    ergie
    Level 28  
    Fakt, chodziło mi o outlooka 2010, pomyłka.
    Problem polega na tym, że mam wykupiony serwer w ho*e.pl i na outlooku 2007 czasami giną mi maile (IMAP), za jakiś czas się znowu synchronizuje i są wszystkie. Z infolinii dowiedziałem się, że ten problem występuje w 2007, w 2010 jest już funkcja gdzie można sobie przypisać gdzie ma "spadać" wiadomość. Do tego mam kilka różnych językowo outlooków, więc dobrze by było, aby niemiec nie widział "elementy wysłane", tylko po swojemu "Gesendete Objekte" (czy jakoś tak). Co do Thunderbirda, ma jeden minus, nie zrobię jak w outlooku z pakietu microsofta podpisu z logo. Można ale całość jako zdjęcie, a ja chcę zdjęcie (logo) i poniżej tekst. Można bawić się w html, ale jakoś mi to nie wychodziło tak prosto jak w MS Outlloku. :-)