Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do komputera i samochodu

Fido8xd 18 Jul 2011 15:25 966 0
    Fido8xd
    Level 1  
    Witam,

Na początku myślałem o logitech z-5500... Aby włożyć je do auta trzeba się sporo namęczyć (zależy w jaki sposób; w ogóle da się tam ogarnąć sam sub? z tego co wyczytałem to nie... Kupno przetwornicy nie wchodzi w grę, zresztą później to podłączyć i tak nie będzie pewnie dobrze grać) Mam radio PIONEER DEH-6300SD. Chciałbym zakupić jakiś zestaw głośników 5.1 głównie do komputera ale który od czasu do czasu mógłbym włożyć do auta... Nie cały zestaw a 2 satelitki i suba... Satelitki załączyć pod wzmacniacz radia, on tam ma 4x50W a ja w aucie mam podłączone tylko 2 głośniki z przodu i kabelki pociągnięte na tył tak więc nie byłoby z tym dużo problemu. Chodzi o to żeby zestaw posiadał subwoofer z własnym wzmacniaczem i mógłbym go podpiąć jakoś pod te 12V(bez żadnej przetwornicy). Radio ma też wyjścia 3x cinch. Więc jest może coś co moglibyście mi zaproponować? Kupno samego car audio nie bardzo wchodzi też w grę dlatego ten temat...

z góry dzięki :)

P.S Często słucham Dubstepu więc zależy mi na porządnym bassie.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się