Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-CH84M.

20 Lis 2004 12:23 1217 2
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich!
    Mam problem z zestawem audio Panasonic SA-CH84M.
    Sprzęt miał uszkodzona zmieniarkę CD a reszta działała ok (podobno, tak twierdzi kolega a ja na swoje nieszczęście tego nie sprawdziłem). Po naprawie wszystko działa ale nie słychać dźwięku. W gnieździe słuchawkowym ma maksymalnej sile głosu słychać cicho muzykę z CD.
    Sprawdziłem tor audio i wszystko jest ok, regulacja siły głosu działa, napięcia zgodne. Sprzęt zachowuje się tak jak by była przerwa w torze lub na "mute" ale to nie to. Taśmy łączące sprawdziłem i wyglądają ok. Wygląda to na uszkodzenie na płycie z procesorem sterowania ale????? Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym i może mi coś podpowiedzieć?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 36  
    Wszystkie taśmy wpięte prawidłowo?Jak zachowuje się magnetofon?Czy tuner wybiera automatycznie stacje ?Mogło dojść do uszkodzenia procesora sterującego z panela przedniego.Prześledź jeszcze raz sygnały z proca na procesor dźwięku.
  • Poziom 11  
    Taśmy są podłączone prawidłowo. tor audio powinien być ok. Na 90% uszkodzenie jest w panelu czołowym. Magnetofon i tuner działa mechanicznie ok.