Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplitunery kina domowego Onkyo z obsługą serwisu Spotify.

Mateusz120986 18 Lip 2011 21:10 1414 0
  • Amplitunery kina domowego Onkyo z obsługą serwisu Spotify.Dopiero, co wystartowała amerykańska wersja serwisu Spotify, a producenci sprzętu elektronicznego już zapowiadają obsługę tego serwisu w swoim sprzęcie elektronicznym. Jednym z nich jest firma Onkyo, specjalizująca się w zestawach kina domowego, która właśnie obiecała swoim klientom, że najnowsza aktualizacja firmware aplitunerów rozszerzy ich możliwości o obsługę serwisu Spotify. Aktualizacja zostaną objęte wszystkie modele z 2011 z obsługą sieci.

    Spotify to usługa muzyczna, dająca użytkownikom darmowy dostęp do ogromnego zbioru muzyki. Treści przesyłane są strumieniowo, przy częściowym wsparciu technologii P2P wykorzystywanej podczas przesyłaniu najczęściej odtwarzanych utworów. Dostęp do muzyki jest darmowy, lecz W zamian za to, w przerwach między kolejnymi utworami użytkownicy Spotify muszą słuchać reklam. W Stanach Zjednoczonych Spotify ma zaoferować długi, bo aż sześciomiesięczny okres totalnie darmowego korzystania z konta, co ma pomóc w szybkiej promocji usługi. Aby móc cieszyć się ulubioną muzyka bez konieczności słuchania reklam, trzeba wykupić konto Premium.

    Możliwość korzystania ze Spotify na amplitunerach firmy Onkyo będą posiadały osoby z dostępem do internetu oraz posiadające konto Spotify Premium.

    Źródło: http://www.ubergizmo.com/2011/07/onkyo-home-theater-systems-spotify/