Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kuchenka gazowo elektryczna Mastercook elegance: buchający gaz

18 Jul 2011 22:33 5887 2
 • Level 2  
  Witam, piszę na tym forum bo mam nadzieję że ktoś mi odpowie co się dzieje z moją kuchenką. Mam gazowo elektryczną Mastercook elegance od 8 lat, jest gaz z butli propan-butan nic do tej pory nie było w niej wymieniane. Od jakiegoś czasu jak przekręca się kurki żeby odpalić gaz strasznie bucha takim dużym ogniem a po chwili już normalnie się pali tylko tak jakoś głośno jakby z taką dużą siłą leciał gaz a dodam że butlę odkręcam nie za dużo. Do tego jeszcze od trzech dni smali mi garnki. Proszę o odpowiedz, jestem kobietą i nie znam się na tym zupełnie a boję się odpalać kuchenkę:(

  Dodano po 14 [minuty]:

  Proszę niech ktoś odpisze.
 • Level 43  
  Witam.
  Kobieto, odkręcanie gazu,nie za dużo nie ma tu żadnego znaczenia. Podejrzewam,że zepsuł się reduktor. Chyba,że dzieje się to tylko ,na jednym palniku. w takim razie ,winił bym dyszę w palniku.Jeśli ma to miejsce,na wszystkich palnikach, to reduktor(ta część przykręcona na butli,a za nią wąż).Radzę poprosić znającego się na rzeczy sąsiada,kupić reduktor i wszystko powinno być O K.
 • Level 2  
  Witam dziękuję ślicznie za odpowiedz. Tak dzieje się to na wszystkich palnikach i to już tak się robi że boję się zapalać kuchenkę, dzisiaj poproszę o wymianę tego reduktora. Jeszcze raz bardzo dziękuję. :)