Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Dance do Fabii II przed liftingiem

taxman1 20 Lip 2011 23:58 1095 0
  • #1 20 Lip 2011 23:58
    taxman1
    Poziom 2  

Witam Was
    Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie więc proszę o wyrozumiałość :)
    Przymierzam się do kupna Fabrycznego Radia Dance do mojej Fabii II Clasic jeszcze przed liftingiem. Dealer założył mi niefabryczne SONY ale jest kiepskie.
    Mam fabryczną instalację radiową. Do obecnego radia są redukcje kabli podłączeniowych oraz antenowego.
    Kupiłem już oryginalną konsolę środkową 2 DIN z ramką.
    Ze względów finansowych będę kupował używanego Dance'a, a wielu sprzedających oferuje zadbane egzemplarze wraz z kodem.
    Zatem moje pytania są następujące:

1. Czy takie używane radio będzie od razu działało na fabrycznej instalacji, czy oprócz wpisania kodu trzeba je dodatkowo programować pod konkretny samochód? Dla przykładu, jak moja żona zapomniała kodu do radia w swojej fabii to w serwisie odczytali jej przez złącze diagnostyczne i skasowali niemałą kasę!!!

2. Czy radio będzie działało z klucza i podświetlało się po włączeniu świateł (o ile oczywiście będzie sprawne), bo obecne SONY nie reaguje ani na włączenie świateł ani na kluczyk stacyjki. Po prostu działa po swojemu niezależnie od samochodu :(

3. Czy można dodatkowo domontować gniazdo wejścia AUX, bo fabrycznie nie zostało założone. Umieściłbym go w dolnej części konsoli środkowej, bo fabrycznie montują między przednimi fotelami, ale w mojej wersji nie ma oryginalnego otworu.

Proszę o Wasze sugestie do powyższych pytań.
    Z góry dziękuję :)

0 0