Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy CS2 105 - zatrzymuje się po kilku/nastu minutach

LASZCZYK 21 Lip 2011 12:48 669 5
  • #1 21 Lip 2011 12:48
    LASZCZYK
    Poziom 9  

Witam

Jak w temacie: zatrzymuje się po kilkunastu minutach - świeca się tylko dwie diody: blokady i prędkości wirowania... Trzeba wyłączyć i uruchomić ponownie - znowu zaczyna normalnie prać... To samo przy wirowaniu i wyłącza się przy rożnym okresie pracy... Co może być przyczyną?
    pozdr, i dziękuję za informację...

1 5
  • #2 22 Wrz 2018 11:02
    citrixx
    Poziom 10  

Podepnę się pod ten stareńki temat. Mam to samo. Nie chcę instrukcji naprawy, bo sam bym tego nie zrobił, ale zastanawiam się, czy to może być usterka, którą opłaca się naprawiać, czy dać sobie spokój.

0
  • #3 22 Wrz 2018 15:12
    Piotr2608

Poziom 38  

Wszystko da się naprawić.

citrixx napisał:
    czy to może być usterka, którą opłaca się naprawiać, czy dać sobie spokój.

Tego nie wie nikt do póki nie znajdziemy przyczyny uszkodzenia.
    Jak masz możliwość z czytania pamięci to z czytaj. Zobaczymy jakie kody błędów męczą tę pralkę.
    Zrób też zdjęcie modułu.

0
  • #4 22 Wrz 2018 15:42
    citrixx
    Poziom 10  

Wiem, że wszystko da się naprawić, tylko pytanie, jakim kosztem? Nie mam pojęcia, co do mnie piszesz :D Dlatego zadzwonię po fachowca. Najwyżej będzie mnie to kosztowało 20-30 zł. za ekspertyzę. Ale dzięki za zainteresowanie tematem i próbę pomocy.

0
  • #5 22 Wrz 2018 15:51
    Piotr2608

Poziom 38  

citrixx napisał:
    Wiem, że wszystko da się naprawić, tylko pytanie, jakim kosztem?

A skąd niby ktoś ma to wiedzieć skoro nikt nie wie co jest uszkodzone a podstawowych pomiarów
    czy podanych kodów błędów jak i objawów brak.

0
  • #6 23 Wrz 2018 20:22
    citrixx
    Poziom 10  

Dlatego właśnie, że nie jestem w stanie podać tych pomiarów, nie dopominam się już o diagnozę ze szklanej kuli, tylko grzecznie podziękowałem za zainteresowanie tematem i mimo wszystko próbę pomocy. Jak widać, na tym forum nie warto być kulturalnym, bo fachowcy i tak każdego pytającego z nieukrywaną satysfakcją wdepczą w ziemię.
    Nie jestem autorem więc nie mogę go formalnie zamknąć, ale dla mnie jest zakończony.

0