Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMEX Digital Media Gate MP-G7 - odtwarzacz mediów Android HD

piokrza 21 Lip 2011 14:29 5279 9
  • AMEX Digital Media Gate MP-G7 - odtwarzacz mediów Android HDAMEX Digital wprowadził ostatnio do swojej oferty nowy odtwarzacz mediów HD pracujący w systemie Android OS. Model MP-G7 to odtwarzacz z 500GB pamięci na dysku twardym. Jest on wyposażony w procesor z podwójnym rdzeniem ARM Cortex oraz przyspieszeniem przetwarzania Full HD. Obsługuje tryb odtwarzania wideo Full HD 1080p oraz wyjście HDMI 1.3a.

Pracujący w systemie Android OS, AMEX Digital MP-G7 pozwoli użytkownikowi na przeglądanie sieci, granie w gry oraz zwiększanie możliwości poprzez instalację nowych aplikacji. Odtwarzacz obsługuje większość kodeków, w tym H.264, RMVB, MPEG1/2/4, DivX, MKV, MP3, AAC, OGG, AC3. Poza wyjściem HDMI, MP-G7 oferuje również wyjście komponentne, cyfrowe wyjście optyczne audio TOSLINK S/P DIF oraz wyjście audio RCA. Zintegrowany cyfrowy tuner telewizyjny jest dostępny jako opcja.

MP-G7 posiada dwa porty USB 2.0 oraz slot kart SD. Obsługuje sieć Ethernet LAN oraz łączność Wi-Fi. Kosztuje $199.

Źródło: http://www.amexdigital.com/Press_Release-E_MP...%20Google%20ANDROID%20TV%20Media%20Player.htm

• #2 22 Lip 2011 11:19
    arti4-92
    Poziom 16  

Kurcze, nadaje sie na emumaszynke :) i cena niezla.

• #4 05 Wrz 2012 10:09
    tadek3111
    Poziom 2  

witam zamowilem w Poniedzialek go http://www.arkas.pl/sklep/elektronika/mp-g7-odtwarzacz-multimedialny-z-systemem-android-4-0-3

i wczoraj dostalem wysylka szybka milo milo

wczoraj caly wieczor spedzilem na testowaniu idealnie dziala odtwarza mkv HD chodzi miodzio.

w srodku slot na dysk 2,5" cala dziala :)

polecam naprawde.

Dodano po 33 [minuty]:

http://www.youtube.com/watch?v=aWS4DRQRqhQ

tutaj filmik jesli ktos chce zobaczyc jak dziala

• #5 05 Paź 2012 19:53
    coca
    Poziom 2  

Witam
    Ja tez testuje tego Playera ogólnie ok ale aż sie prosi 1 GB ramu blu rey 10 gb film bez klatek stop.

Czy chodzi wam Adobe flash player 11 z android market ?

• #6 07 Gru 2012 22:37
    telik0006
    Poziom 13  

nie wiem czy inni użytkownicy maja ten sam problem słaba jest karta wifi

Dodano po 1 [minuty]:

nie chce mi się łaczyć po wifi nawet z bardzo silnym sygnałem proszę o informacje co mogę źle robić

• #7 09 Gru 2012 11:47
    coca
    Poziom 2  

Z tego co wiem to wifi w tabletach i tego typu urządzeniach zawsze gorzej łapie niż w telefonach, na pewno nic źle nie robisz u mnie na neostradzie ruter w pokoju z drugiej strony domu sygnał-jedna kreska lub wcale. Co ciekawe jak kupiłem i podłączyłem było dwie kreski a potem po resecie wifi było nie do użytku musiałem kupić switcha i podpiąłem kablem. Z połączeniem kablowym tez miałem problem ponieważ po pierwszym połączeniu automatycznie ustawiło ip (dhcp) ale znów po po kolejnym resecie musiałem wpisać adres ręcznie statyczny. Miałem im to już odesłać ale w tej cenie a dałem 450 nic lepszego z gwarancją nie kupie. Kupiłem do tego w chinach air mysz http://www.youtube.com/watch?v=6Pm5ZW0RKrQ i ogólnie jest fajna zabawa z tym urządzeniem.

Mam pytanie czy na tvn player znika Ci kółko buforowania ? bo u mnie sie cały czas kreci ale obraz sie nie zacina, w ipla jest ok.

• #9 13 Paź 2013 22:22
    jarus605
    Poziom 2  

Odświeże trochu kotleta bo widze że to dość stary temat . Jestem świezym nabywcą tego ustroistwa i mam problem. Chce to podłączyć do radia w aucie. Nie znam parametrów wiec sie nie rozpisze. Ale wideo ma podłączany sygnał tylko na chinch-ach. Nie mam konwertera a wydać kasy na coś co może nie zadziałać mi szkoda. Prosze o info. Czy jack-i w tym centrum muzycznym działają jako podajnik sygnału audio wideo? Podłączałem do niego i ekran sie pokrył cały kreskami. a co do dzwieku to też nie zadziałało wiec nie wiem czy sie udał mój zakup. Dzwiek byc moze i by był ale dopiero jak włącze a skoro nie widze co włączam to ...

Radio nie ma ani możliwości odtważania muzyki ani nic bo nie ma ani cd , ani usb ani slotu do kart. Mozna tylko podłączyć coś zewnętrznego dlatego bardzo prosze nie o krytyke a o normalne odpowiedzi. Działa lub nie albo uda sie lub nie wykozystać te jack-i jakie tam są :/

• #10 05 Mar 2017 17:48
    parad0x
    Poziom 2  

Witam, proszę o informację jaki zasilacz pasuje do mp-g7? z góry dziękuję za odp.