Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Samsung Galaxy ACE] Przerwana aktualizacja teraz nie reaguje

maly_elektronik 22 Jul 2011 08:57 4308 10
Computer Controls
    maly_elektronik
    Level 23  
    Witam

Mój brat ostatnimi czasy aktualizował sobie oprogramowanie w swoim telefonie.
    Podczas aktualizacji pojawił się błąd i telefon nie chciał się uruchomić.
    Początkowo uruchomił się do loga SAMSUNG lecz nic się nie ładowało, następnie zgasł i wyświetlił się żółty wykrzyknik z napisem DOWNLOAD po czym wyjął baterię. Od tego czasu nie reaguje na przycisk POWER, bateria się ładuje (po jakimś czasie ładowania jest ciepła).

Czy da się to jakoś naprawić :?:

Pozdrawiam maly_elektronik :)
  • Computer Controls
    maly_elektronik
    Level 23  
    Poproszę o jakieś propozycje jak to zrobić :)
    Bo jestem w kropce i nie wiem jak się za co zabrać :(

Pozdrawiam
  • Computer Controls
    rogulek
    Level 14  
    Wprowadź w tryb download i jeszcze raz softa.
    Gorzej będzie jak jak nie wejdzie w download.
    maly_elektronik
    Level 23  
    A jak go w takowy tryb wprowadzić :?: Bo wujek google dużo nie mówi :(
    alien99
    Level 24  
    Gorzej będzie jak padł boot,jeśli nie wejdzie w tryb download ani bedzie reagował na ładowanie,włączenie itp to boot do naprawy.Sam w domowych warunkach go nie naprawisz chyba że masz boxa na jtag.
    maly_elektronik
    Level 23  
    Co to znaczy boxa na jtaga :?:
    Zajmuję się programowaniem programowanie avr i arm więc myślę że nie powinno być większego problemu tylko kwestia tego jak to zrobić :?:
    maly_elektronik
    Level 23  
    A czy posiada któryś z kolegów schemat takowego jtaga (ort albo riff) który by mógł współpracować z tym telefonem :?:
    Nie zależy mi na całym kombajnie a jedynie na choćby prostym jtagu na lpt :)
    alien99
    Level 24  
    Nikt nie posiada:D jedynie producenci tych boxów ale oni napewno ci nie udostepnią bo mają z tego $ ;) więc albo zakup boxa co dla jednego tel nie jest zbyt opłacalne albo gwarancja o ile posiadasz albo serwis gsm który naprawia booty :) innego wyjścia brak :)