Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki niedrogi sprzęt audio do domu?

wienia 23 Lip 2011 09:29 2232 4
  • #1 23 Lip 2011 09:29
    wienia
    Poziom 12  

Witam

Mam do Was pytanie. Planuje kupić do pokoju (25m2) jakiś sprzęt grający (nie musi być nowy) do 1000 zł. Ma to służyć do słuchania muzyki 70% przeważnie metal i rock (ale i piosenki dla dzieci też będą leciały) słuchanie radia (dość rzadko) i oglądanie filmów hd (więc dekoder DTS by się przydał).

Nie wiem co wybrać czy jakiś amplituner i do tego 2 fronty bo tylko tyle głośników chce mieć, czy jednak wzmacniacz plus kolumny.
    Kolumny nie mogą być podłogowe i ich wysokość nie może być większa niż 70 cm.
    Planuje to wszystko podłączyć pod plazmę i odtwarzacz filmów hd playbox.

Co możecie mi doradzić???
    Czekam na podpowiedzi bo jestem całkiem zielony w tych sprawach a im więcej czytam tym bardziej się gubię.

0 4
  • #2 23 Lip 2011 18:26
    Pablo1964
    Moderator

wienia napisał:
    Nie wiem co wybrać czy jakiś amplituner i do tego 2 fronty bo tylko tyle głośników chce mieć, czy jednak wzmacniacz plus kolumny.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html
    Możesz kupić wzmacniacz lub amplituner stereofoniczny.

0
  • #3 25 Lip 2011 09:44
    wienia
    Poziom 12  

Wydaje mi się że w moim przypadku wzmacniacz stereofoniczny + 2 kolumny będzie dobrym rozwiązaniem.
    Przeglądając sprzęt który mogę kupić za 1000 zł, wpadła mi w oko reaktywacja diory a dokładnie model: Diora WS600+CD600. Czy ta nowa Diora jest coś warta i czy będzie to przyzwoicie grać?? Może ktoś z Was ma już ten model albo już go testował??

0
  Szukaj w 5mln produktów