Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion DV6000 AMD (AT8), brak obrazu i podswietlania matrycy

23 Lip 2011 14:05 2218 7
  • Poziom 23  
    Witam Forumowiczów!
    Wpadł mi w ręce taki przypadek, laptop załącza się i po kilku sekundach sam resetuje (i tak w kółko).
    Zastanawiający jest fakt braku podświetlania, w podobnych tematach na forum zwykle była informacja o tym ze podświetla.

Co powinienem sprawdzić na 1 ogień?
    Niestety Hotem nie dysponuje aktualnie.

Pozdrawiam
    Bart.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 29  
    Opis sugeruje w tym przypadku na typowy defekt karty graficznej , jak kolega nie ma hota to raczej niewiele zwojuje .
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 20  
    Nie karty graficznej, a mostu północnego. W tej platformie jest nim NVidia NF-SPP-100-N-A2. Chipset ewidentnie do wymiany na poprawioną wersję. Koszt naprawy w zależności od serwisu. Reballingu nie proponuję wykonywać.
  • Poziom 20  
    Informację przekazałem na gg.
  • Poziom 2  
    Witam mam ten sam problem. danb Mógłbyś napisac dokładnie jaki to chipset ta poprawiona wersja i jaki koszt ?
  • Poziom 17  
    wropaw napisał:
    Witam mam ten sam problem. danb Mógłbyś napisac dokładnie jaki to chipset ta poprawiona wersja i jaki koszt ?

Jeżeli się nie mylę to DC 09+ czyli układy wyprodukowane po roku 2009, jeżeli nie masz sprzętu i umiejętności koszt naprawy od 400zł w górę, oczywiście jak dobry serwis dostaniesz gwarancję minimum 6 miesięcy.
  • Poziom 12  
    Uważaj na naciągaczy którzy mówią że zrobią za 300zl nowy chipset tyle kosztuje . Tak jak napisał nuda od tej kwoty robią większość znanych serwisów