Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

interfejsy, test

21 Lis 2004 10:55 1781 6

• Poziom 17  
    Po zakupie interfejsu i cyrkami z tym związanymi, postanowiłem zakupić wszystki pozostałe , oferowane na polskich stronach www. Wymyśliłem, że sprawdzę jak działają i jak się ma ich jakość w stosunku do ceny. Będę tu opiswał każdy po kolei dodając również adresy www, gdzie to kupiłem. Moim zdaniem ktoś to powinien zrobić, ku przestrodze zainteresowanych. Testy wykonam na profesjonalnym emulatorze sygnałów Siemensa.
  • Spec od samochodów
    Co to za symulator? Czy już jakiś interfejs i program na nim poszły?
  • Poziom 14  
    autkom napisał:
    Moim zdaniem ktoś to powinien zrobić, ku przestrodze zainteresowanych.
    Możesz podać więcej szczegółów?

• Poziom 17  
    Opisywałem już Max z obd2, na razie zamówiłem jeszcze 3 podobne urządzenia, doszło 1 , zaczekam na pozostałe 2. Zasadniczo chcę wykorzystywać program vag-com. Mam róznież jego spolszczenie. Oczywiście wszystko opiszę dokładadnie.
  • Poziom 12  
    bardzo fajny pomysl popieram
    mam pytanie
    pisal Pan o interfejsach czy tylko do VAGa bedzie je Pan wykorzystywal?
    pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  

• Poziom 17  
    Minął już czas jakiś od początku tego postu. Sprawdziłem dosłownie każdy fejs do kwoty 3500 netto. Nie chcę ani reklamować, ani komuś szkodzić. Jest tylko jeden program i jedno urządzenie, które pracuje oraz kosztuje współmiernie do możliwości. Urządzenie jest polskie i każdy kto zechce to je odnajdzie, bo już ma wystarczająco danych :)
    A tak serio, pracuję na nim pół roku. Oczywiście ma sporo niedostatków, ale wydać 3500 warto. Mam też magneti marelli - nówkę. No, ale to już 15 tys netto. Raczej nie do zabawy tylko do pracy. Reasumując: nie warto nic taniego myśląc, że na razie musi wystarczyć, bo nie starczy. A jeśli już wydawać majątek, to musi się opłacić, a z tym to już jest różnie. Pozdrawiam.